США про Голодомор: Сучасна Росія пішла шляхом Сталіна, намагаючись знищити Україну

23 листопада 2018, 10:05

Російська агресія тільки підштовхнула українців на шляху до інтеграції з Європою, зазначив Гаррі Каміан

В США, визнаючи Голодомор геноцидом українців, нагадують,щовсвоємучасСталіннамагавсязнищитиукраїнськийнарод,атеперцимзаймаєтьсясучаснаРосія,хочавсі планипровалилися.

Реклама

Про церозповівназасіданніОБСЄу ВідніпредставникСШАприорганізаціїГарріКаміаннапередодні85-х роковин Голодомору24 листопада,передаєУкрінформ.

Віннагадавприсутнімделегатам,щоцебувспланованийактщодо знищеннямільйонівукраїнціврадянською владою.ОднакчерезбільшніжпівстоліттяУкраїназновузіткнуласязросійською агресією.

"Це було результатом цілеспрямованої політики, в рамках якої Йосип Сталін захопив українську землю і врожай з чіткою політичною метою – щоб Україна померла з голоду, як народ і як нація, зламати волю українців, змусити їх підкоритися і знищити їх ідентичність і національні прагнення. Сьогодні знову українці помирають внаслідок холоднокровної політики, що проводиться Кремлем проти основ національної суті України. Росія хоче українську васальну державу, позбавлену суверенітету, підпорядковану їй, таку, що перебуває в сфері її

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Американськийдипломатпідкреслив,щозаразМоскванамагаєтьсяперешкодитиєвропейському виборуУкраїни,однакефектвийшовзворотнийінесподіванийдляКремля.

В тренді
Тупицького не пустили до КСУ, але зарплату в 300 тисяч продовжують платити
Реклама

"Триваюча агресія Росії проти України лише зміцнила бажання українців мати майбутнє без кремлівського контролю і пострадянської корупції. Російська агресія погіршила єдність України і підштовхнула її далі на шляху до інтеграції з Європою. Українці неодноразово демонстрували, що їх не перемогти і не стримати від продовження свого власного курсу. Пам'ятаючи про минуле, Сполучені Штати стоять разом з Україною і її народом на шляху до цього світлого майбутнього", - додав він.

Нещодавно Трамп нагадав про Голодомор в Україні в день пам'яті жертв комунізму. Президенту зверненні з нагодиНаціональногодняжертвкомунізму7листопадазгадавпро український Голодоморякодин із злочинівкомуністичногототалітаризму.Уамериканців7 листопада,деньбільшовицькогопереворотувРосіїв1917 році,ємеморіальноюдатою-Національнимднемжертвкомунізму.

Нагадаємо,на початку жовтняСенатСШАодноголосним рішеннямприйнявдвопартійнурезолюцію,якасталапершимвісторіїправовим актомКонгресуСША,деГолодомор1932-1933 роківвизнаєтьсягеноцидомукраїнськогонароду.Такожмиписали,щовлистопаді2018року в штаті Північна Дакота пройде місяць пам'яті жертв Голодомора. Відповідний указ був підписаний губернатором штату Дугом Бургумом.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти