США і РФ домовилися разом вирішувати конфлікт в Україні, "щоб не розвалити все" – Кремль

20 червня 2015, 17:03

Вашингтон поки не буде підключатися до "нормандського формату"

У Кремлізаявили,що США іРФдомовилисянадвосторонній основікоординувати діїповрегулюванню ситуаціївУкраїні, без підключенняВашингтонадо "нормандськогоформату".Про цеглаваадміністраціїпрезидентаРФСергій Іванов заявиввінтерв'ю одному зросійських телеканалів.

Реклама

"Щоб нерозвалитивсе("нормандськийформат"- ред.), мидомовилися,разомдомовилися, щоми покибудемонадвосторонній основікоординуватинаші діїпоУкраїні", – сказавІванов.

Він зазначив, щобула домовленістьпро створенняокремої двосторонньоїросійсько-американськогоформатуза участюзаступника голови МЗСРФГригорія Карасінаі помічникадержсекретаряСШАВікторіїНуланд, які повинні буликоординувати діїСШАіРФ,щоб сприятиврегулюванню ситуаціївУкраїні.

"Впринципі, мимоглиб це зробити,доповнити"нормандськийформат"щеоднією стороною, підключившиСполучені ШтатиАмерики.Але "нормандськийформат" настількикрихкийзараз,що цей крокбувпросторизикованим", – вважаєІванов.

За його словами, візитдержсекретаряСШАДжонаКеррівРосію "показав,що американцітеж починаютьвідчувати занепокоєння", що ситуаціявУкраїніможе вийти з-під контролю.

В тренді
"Вони тут? Вони всюди". Зеленський потролив журналістку через російський переклад (відео)
Реклама

При цьому вінзаявив, що Росіявиступає за збереженнятихкордонівУкраїни, які є заразз урахуваннямзахопленихпроросійськимибойовикамитериторійнаДонбасі.

вважаю, мизробили дужесерйозний вплив, тому що "ополченці" зробиливажливий крок:змінилисвоюпозицію.Вони жужепроголосувалиранішеза незалежність,атеперсказали:ми готовізалишитися у складіУкраїни,якщо будуть виконаніМінськіугоди", -сказав Іванов.

Нагадаємо, що ранішеСШАвисловили бажанняприєднатися до "нормандськогоформату"дляякнайшвидшого вирішенняконфліктуна сході України.

Всі подробиці в спецтемі Зустріч Нормандської четвірки

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти