США повинні очолити коаліцію країн, що підтримують Україну – Порошенко

26 липня 2014, 15:16

США слід ввести більш серйозні секторальні санкції, підкреслив президент

ПрезидентУкраїниПетроПорошенковважає,щоСШАповинніочолитикоаліціюкраїн, що підтримуютьУкраїну.Про це пишегазетаWashington Post(США).

"ЯкзавждиСШАповинніочолитицей процес.Працюючиспільно з ЄвропейськимСоюзом,Вашингтонзможе сформуватикоаліціюкраїн, що підтримуютьУкраїну",- сказанов статті.

За словами Порошенка,СШАслідввестибільш серйознісекторальнісанкціїпроти Росіїчерез їїпідтримку терористів,які збилипасажирськийлітакMalaysia Airlinesв Донецькій області.

Також він зазначив,що Європі необхіднонаслідувати прикладСШАі ввестивласнісекторальнісанкції.За словамипрезидента,Росіяповинна зрозумітисерйозністьнамірівміжнародної спільноти.

ТакожПорошенкододав,щоУкраїнапотребує допомогивпитанніпатрулюваннядержавного кордонуі могла бскористатися допомогоюСШАвпитанні боротьбиз корупцією,реформування енергетичноїполітикита лібералізаціїсільськогосподарськогосектора.

Зокрема,поставкиприродногогазу зСШАдопомогли бУкраїнізначно зменшитизалежність від Росії

Як повідомлялося раніше,СШАіКанадамають намірзаблокувати виділенняРосіїкредитів іпідтримку інвестиційнихпроектівз бокуСвітовогоБанку.ЄСввівсанкції протиглави ЧеченськоїРеспубліки(суб'єктРосійськоїФедерації)РамзанаКадирова іще14росіян і українцівчерез ситуаціюу східнійУкраїні
. США розглядає можливість надання Україні статусу союзника без членствав ОрганізаціїПівнічноатлантичного договору (НАТО).

Реклама

Нагадаємо,вБілому Домівважають Володимра Путіна винним в катастрофі літака Malaysia Airlines в Донецькій області.

В тренді
#NoCivilWar in Ukraine. Коментар Мендель викликав бурю суперечок в соцмережах

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти