Спецслужби РФ активно впроваджують агентів в українські патріотичні організації – СБУ

15 травня 2017, 11:03

События на ТК Украина

За словами Василя Грицака, це не поодинокі випадки, а системна робота російських спецслужб

Російські спецслужби вербують представників українських патріотичних організацій, а також вводять до їхнього складу своїх агентів. Про це повідомив голова СБУ Василь Грицак на брифінгу в Києві.

Реклама

"Ми бачимо цілу систему, це не поодинокі випадки в певному місці або акція, присвячена якійсь конкретній події. Ми бачимо системну роботу цих (російських) спецслужб. Одним з таких протестних ініціаторів так званих акцій на території нашої держави є лідер (радикальної організації) "Наждак" Микола Дульський, який сьогодні ховається в Москві", – заявив голова СБУ.

"Я не хочу звинувачувати всіх представників "Наждака", які продовжують діяти в Києві, брати участь в суспільно-політичному житті столиці України, я хотів сказати, що традиційно спецслужби сьогодні ворожої для нас країни використовують такий метод, як вербування з числа патріотично налаштованих громадян своїх агентів. Інший варіант – це введення своїх джерел в патріотичне середовище", – сказав Грицак.

В тренді
Крим не наш і Facebook вам не слуга – головні скандали СЬОГОДНІ

Раніше Василь Грицак заявив, що російські спецслужби намагаються вплинути на ситуацію в Україні за допомогою національних меншин на Заході України.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти