Радник Порошенка запропонував прибрати з Кабміну "другий уряд"

7 листопада 2014, 12:28

Йдеться не лише про скорочення кількості міністерств і парламентських комітетів, а й відповідних секретаріатів і апаратів цих структур

Одним із надзвичайно важливихзавдань, якенеобхіднозакріпитивтексті угоди,єоптимізаціясистеми державноїуправлінської моделі.

Про цеповідомиврадникпрезидентаМиколаТоменкоза результатами черговоїзустрічіпредставниківпартійщодо погодження проектукоаліційної угоди.

"Мовайде нетількипро скороченнякількостіміністерствіпарламентськихкомітетів,айвідповіднихсекретаріатівіапаратівцихструктур",-зауваживТоменко.

Віннагадав,що у ВерховнійРаді єтакзванііменнікомітети,якіформувалисяпід конкретнихполітиків,а непідвідповідніповноваження."Водночастреба незабути,щоу насдієякмінімумдваКабінетуМіністрів.Так,СекретаріатКабінетуМіністрів,фактично,за кількістю, впливуіповноваженьєсвоєрідним "другимУрядом",-сказаввін.

"Неможевкраїнібути двохурядів,а томурадикальнаоптимізація іапаратуКабінетуМіністрів-такожнагальназадача,якій требазакріпитивкоаліційній угоді",-підсумувавТоменко.

Яквідомо,переговорипо коаліційній угодііформуваннюмайбутньої більшостітриватизавтра.

Реклама

В тренді
У Путіна вперше відреагували на підозру Медведчуку

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти