Сорос переконаний, що Україна не могла втримати Крим

8 листопада 2014, 02:21

На думку американського фінансиста, Київ після зміни влади не мав достатньо ресурсів для оборони АРК від зовнішньої агресії

Українськавлада не маларесурсівдлятого,щобутримативцьомуроціКрим.Про цесьогоднівефіріШустерLiveсказаввпливовийамериканськийфінансистДжорджСорос,пишеУНН.

"Думаю,що Кримне можнабулоутримати,адже новаУкраїнапротистоялапутінськійРосії,і якщоговоритипро грубувійськову силу,тоноваУкраїнапрактично не маласилидляоборони,адже самевійська,які повиннібулистатиназахистУкраїни,стріляливлюдей,які взяли владувсвоїруки.Томунадіїнаних небуло.НоваУкраїнамоглавіддатинаказвійськовим,алене моглазабезпечити виконанняцьогонаказу, томуросійськимвійськамвКриму не булопротистояння",-сказавСорос.

Вінзазначив,що "війнабезоголошення -цехарактернодляпутінськоїРосії,аджевоницього навчилисяпід час війнивГрузії".

"РФвиявилася підготовленою,їхрегулярнаарміяпрекраснооснащена",-підкресливСорос.

Нагадаємо, 16 березняпривійськовійіполітичній підтримціРосійськоїФедераціївКриму відбувсянеконституційнийреферендумпро самовизначення,якийне визналиніміжнароднеспівтовариство,ніУкраїна.

Після цьогопрезидентРосії ВолодимирПутінпідписавзаконпро приєднання КримуіСевастополядоРосіїнаправахсуб'єктівфедерації.

Реклама

В тренді
Росія догралася. США готові збільшити допомогу Україні

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти