РНБО ухвалила стратегію кібербезпеки України

27 січня 2016, 21:07

Також РНБО затвердила новий військово-адміністративний поділ держави

Рада національної безпеки і оборони (РНБО) прийняла стратегію кібербезпеки України. Також РНБО затвердила новий військово-адміністративний поділ держави.

Реклама

Про це повідомили в прес-службі РНБО. "На засіданні прийнято за основу Стратегію кібербезпеки України з урахуванням викликів, що стоять перед нашою державою: агресивних дій Російської Федерації, посиленням тенденцій використання кіберпростору розвідувальними і спеціальними військовими структурами, терористами і криміналітетом", – йдеться в повідомленні.

У прес-службі зазначили, що стратегія кібербезпеки передбачає розвиток національної системи забезпечення захисту кіберпростору, своєчасного виявлення і нейтралізації кіберзагроз, а також запобігання їм з урахуванням практики провідних держав-членів НАТО і ЄС.

Також у Стратегії йдеться про координацію, взаємодію та розподіл повноважень та відповідальності органів сектору безпеки і оборони України у питаннях кібербезпеки, кіберзахисту і протидії кібертероризму і кіберзлочинності.

В тренді
США хочуть бачити Україну в НАТО, але є умова

Крім цього, РНБО затвердила новий військово-адміністративний поділ України. "Члени РНБО України затвердили новий військово-адміністративний поділ території України, який регламентує розмежування території держави на військові та адміністративні зони в інтересах забезпечення оборони країни", – йдеться в повідомленні.

Реклама

Разом з цим зазначається, що військово-адміністративний поділ визначає територіальний розподіл відповідальності і повноважень органів військового управління Збройних сил України у сфері оборони держави на суші, у повітряному і морському просторах.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти