Смерть відомого українця: Порошенко і Гройсман висловили співчуття

10 лютого 2018 23:36

На 88-му році життя помер директор Інституту філософії НАН України Мирослав Попович

Відомий український філософ, академік НАН України помер 10 лютого на88-му роціжиття.

Реклама

МирославПоповичнародився 12 квітня1930 року вЖитомирі.ЗаслуженийдіячнаукиітехнікиУкраїни,докторфілософськихнаук,професор,педагог,фахівецьвгалузі культурології,логікиіметодологіїнауки,історіїукраїнськоїкультури,директорІнститутуфілософіїіменіСковородиНАНУкраїни,завідувачвідділомлогікиіметодологіїнаукиІнститутуфілософії.

Співчуття висловилипрезидентУкраїниПетроПорошенко,прем'єр-міністрВолодимирГройсман,атакожстоличнийградоначальникВіталійКличко.

"У вічність відійшов Мирослав Попович. Україна втратила великого мислителя і одного зі своїх беззаперечних моральних авторитетів. Вічна пам'ять людині, яка дала нам приклад правди і свободи", - написав Порошенко на своїй сторінці в Facebook.

86868

"Помер Мирослав Попович. Український філософ та академік НАН України. Він був справжнім моральним авторитетом для країни. Мої співчуття рідним і близьким", - зазначив Гройсман в мікроблозі Twitter.

98876

Не пропусти!
Вдома у Шеви! Де і коли Італія готується зіграти з Україною в 1/8 фіналу Євро
Італія vs Україна
Реклама

"Світла пам'ять Мирославу Поповичу ... Він був видатним українцем, мудрим філософом, людиною, яка всім серцем вболівала за Україну. Це велика втрата для суспільства, коли йдуть моральні авторитети, особистості, на яких орієнтуються, до думки яких звертаються в складні для країни моменти, і яким беззаперечно довіряють .... ", - написав Віталій Кличко.

7688574564

Як повідомлялося, 31 січня, на 68-му році життя помер перший космонавт України Леонід Каденюк. Вінраптово помервпаркуЦарського Селавстолиці,за попередньою інформацієювідсерцевого нападу.Усвоїхінтерв'юЛеонідКостянтиновичбагатоговоривпро космосікосмонавтику,про прогресіжиття.

Також 28 січня, пішов з життя екс-нападник збірної України, один з найбільш талановитих гравців і тренерів українського хокею Олег Сіньков.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти