"Слузі народу" треба було визначитися: експерт про важливий крок партії

24 лютого 2020, 14:03

Віталій Рябошапка Віталій Рябошапка

Президентська партія буде тримати курс на "український центризм"

На недавньому з'їзді партія "Слуга народу" повинна була визначитися з новою ідеологією, адже на те були причини, одна з яких – майбутні місцеві вибори в Україні. Про це розповів у коментарі сайту "Сьогодні" політолог, керівник Комітету виборців України Олексій Кошель.

Реклама

Він зазначив, що останнім часом президентську політичну силу звинувачували у відході від задекларованої нею ідеології. Також потрібно подбати про те, щоб "набити" собі новий електорат перед майбутніми виборами.

"По-перше, думаю, треба було дати відповідь на проголошену "ідеологію лібертаріанства", над якою всі сміялися. Крім того, опоненти партії влади постійно нарікали "слугам", що вони діють не в дусі задекларованої ідеології, швидше, всупереч. Це було слабке місце "слуг". Але головне, партії треба було забезпечити собі перед місцевими виборами якомога ширше поле для маневру. Зуміти сподобатися якомога ширшому діапазону виборців – від тих, що сповідують ліві погляди, і до націоналістів. Центризм якраз таке поле забезпечує", – говорить Олексій Кошель.

Детальніше про ситуацію всередині президентської партії читайте в матеріалі "Головна ідеологія – повний холодильник: чи зміниться курс "Слуги народу".

Як повідомляли новини "Сьогодні", 15 лютого на з'їзді "слуги народу" вибрали керівництво і оголосили ідеологію – "український центризм". Крім того, "Слуга народу" вносить зміни до Статуту і вводить єдиний електронний реєстр партії, контроль за членством і членськими внесками.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти