"Швидка" кружляє по Києву: ЗМІ повідомляють про дивний маршрут кортежу з Насіровим

5 березня 2017, 00:39

Насірова намагалися возити по трьом медичним установам Києва

ГлавуДержавноїфіскальноїслужбиРоманаНасіровавсуботу,4 березня,післятого,якСолом'янськийрайсудКиєваперенісрозглядсправина5 березня,намагалисявозитипотрьоммедичнимустановамКиєва,-передає "Обозреатель".

Раніше повідомлялось, що з залу суду "швидка" с Насіровим поїхала в лікарню "Феофанія". ОднакпіслякортежрозвернувсяіпоїхаввІнституткардіологіїіменіСтражеска.Алеітуди"швидка"не доїхала.КортежзновурозвернувсяіпопрямуваввЛікарнюшвидкоїдопомоги.

Реклама

Нагадаємо, суд щодо обрання запобіжного заходу голові ДФС Роману Насірову перенесено на 10:00 5 березня.

Якповідомлялося,близько21.45суботирозпочалосяанонсованена19.00засіданняСолом'янськогорайонногосудум.Києващодо обрання запобіжного заходу голові Державної фіскальної служби Роману Насірову, усуненомувідвиконанняобов'язківначасслідства.

Нагадаємо, зараз почалося засідання Солом'янського районного суду м. Києва щодо обрання запобіжного заходу голові ДержавноїфіскальноїслужбиРомануНасірову,усуненомувідвиконанняобов'язківначасслідства.

Нагадаємо, 2 березняРомануНасіровувручилипідозру.Під часцьогойомусталопогано.Засловамиадвокатів, підозру було вручено, коли глава ДФС був без свідомості, що є незаконним.

Романа Насірова підозрюють у зловживанні службовим становищем і розкраданні державних коштів на суму більш ніж 2 млрд грнСлідство вважає,щоНасіров,діючивінтересахдепутатаОнищенка,врамках"газової справи"безпідставнонадававрядупідприємствможливістьподатковихзобов'язаньврозстрочку.

В тренді
Чай з Гітлером пив не Бандера, а Молотов – націоналіст Іллєнко
Реклама

Вчора, 3 березня, КабмінвідсторонивНасіроваз посадиголовиДФС,поклавши обов'язкиглавивідомстванав.о.головиДФСМирославаПродана.

4 березня Насірова перевезли з "Феофанії" в Інститут кардіології ім. Стражеска для підтвердженняабоспростуванняйогостануздоров'я.Однак,за словамиадвоката Насірова, лікарі не змогли встановити діагноз чиновнику.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти