Симоненко хоче, щоб Україна жила без президента і в союзі з Росією

7 квітня 2014, 14:26

Лідер КПУ виступає за федералізацію і вступ до Митного союзу

Комуністична партія України виступає за поетапний перехід до федеративного устрою України, повідомив лідер КПУ, кандидат в президенти Петро Симоненко.

Реклама

"Ми виступаємо за федералізацію країни. Ми пропонуємо здійснити поетапний перехід до федеративного устрою України, при неодмінних конституційних гарантіях її єдності. Питання глибини і рамок федерації потрібно обговорювати, виносити на референдум, але рішення має бути прийнято – тільки цей крок дозволить в повному обсязі враховувати особливості та інтереси регіонів", – сказав він.

"Федералізація є гарантією невтручання центру в справи регіонів. Децентралізація в тому вигляді, в якому її пропонує влада, не дає ніяких гарантій того, що повноваження отримані регіонами не будуть відібрані центральною владою у них завтра", – додав Симоненко.

За його словами, КПУ виступає за позаблоковий статус країни, за відновлення відносин з Росією, а також за членство України в Митному союзі і в Євразійському економічному союзі, але долю країни повинен вирішити народ на референдумі.

Крім цього, Симоненко вважає, що країна повинна розірвати кредитні відносини з Міжнародним валютним фондом і переглянути дискримінаційні умови членства України у Світовій організації торгівлі.

Реклама

Всередині країни необхідно прийняти новий Трудовий кодекс, скасувати антиконституційну Пенсійну реформу, підвищити рівень соцзабезпечення, переконаний лідер КПУ.

В тренді
Never again, а не 9 травня. Зеленський вшанував жертв Другої світової війни

Він вважає, що необхідно прийняти нову редакцію Конституції України і завершити перехід від президентсько-парламентської до парламентської форми державного устрою, в якій немає місця інституту президентства.

"Після стабілізації соціально-економічної ситуації, після підготовки конституційної і політичної реформи – пост президента повинен бути ліквідований, або зведений до чисто представницьких функцій", – вважає Симоненко.

Нагадаємо, вибори президента в Україні призначені на 25 травня.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти