Шуфрич: Переговори Мінську планувалися, але від цього теж відмовилися

3 липня 2014, 23:58

События на ТК Украина

Нардеп прокоментував останні призначення в міністерствах

У прямомуефіріінформаційної програми"Події" на каналі "Україна" народнийдепутатНесторШуфричпрокоментувавостанні призначеннявміністерствах.

За словамиНестораШуфрича, очікувалося, що на посадуміністра оборонибуде висунутакандидатураЮріяКосюка: "Потімвін опинивсязатвердженимнапостПершогозаступника ГлавиАдміністраціїПрезидентаУкраїни. Мільярдервін чи ні, якщолюдина – талановита, товін повинен бутизатребуваний.Сьогоднівсе залежить відКосюка, і відтого, якіреальноповноваженнявінотримає відПорошенка", - говоритьШуфрич.

Він додав, що вибіркандидатуриВалеріяГелетеянапосаду міністраоборони, "цевідповідальністьПрезидента, який запропонувавсаме його і, безумовно, це божевільнавідповідальністьдлясамогоГелетея". Гелетеязараз -дужесерйозний викликперед нимсамим,і він повиненбути відповідальнимне тількипередПрезидентом, а йпередкожним громадяниномУкраїни, тому що від йогокоманди "Вогонь!" залежатимуть життя мирнихлюдей", - підкреслив народнийдепутат.

НесторШуфричзаявив, щочерез відновленняактивної фазиАТОвони не змоглипровестиконсультації татретю зустрічпо переговорах: "Буквальновпонеділок, 30-говвечері, ми готувалися, щобабо вночічерезРостов-на-Дону, абочерез Запоріжжяприїхати на зустрічз лідерамиДНРіЛНРдлятретьої зустрічіта проведенніконсультацій, алев22:30несподівано для всіхнасбуло перерваноперемир'я, і булавідновленаактивнафазаантитерористичної операції.У цих умовахговоритипро поїздкувДонецьк, тим більше, з іноземнимипредставниками, не доводилося, хоча мивисловили свою готовністьїхати.Ми протягоммісяця зМедведчукомне одного разувідвідувалиДонецьк і Луганськ, але коли цестосувалосяособистонас -цебуло одне питання, коли цесталостосуватисябільшширокогокола людей-то було прийняторішення шукатибільш безпечне місцедлязустрічей.Пропонувався, втому числі, і Мінськ, це правда.Але колипередчасноця інформація з'явиласявЗМІ, від цьогомісця тежвідмовилися.Сьогоднішукаєтьсяможливістьдлябезпечноїзустрічігрупиз лідерамиДНРіЛНР. Сподіваємося, вона відбудетьсявнайближчі дні".

Також він сказав, що у змінахдо Конституції, запропонованихПрезидентом-багато позитивнихмоментів:"Недумаю, що зміни до Конституціїбудуть прийнятівтому варіанті, який запропонувавПорошенко.Алев цій редакціїє дуже багатопозитиву.Тамбуде дужебагато суперечок зприводу повноваженьПрезидентавпитанніформуваннісиловогоблоку, аджесьогоднішніповноваження, які вінпроситьдлясебе, значновідрізняються відпрописаних уКонституції.З іншого бокувпершезроблено¾кроку длятого, щобпереступитипитання про вирішеннядецентралізації
".

Дивітьсяінформаційно-аналітичну програму"Події"наофіційномусайті каналу,атакож на сайтівідеоресурсуoll.tvі нановинному порталіsegodnya.ua.

Реклама

В тренді
Українська армія одна з найсильніших в Європі: в США похвалили Україну

Всі подробиці в спецтемі Протистояння на сході України

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти