Сергій Жадан покине Білорусь сьогодні ввечері – посольство

11 лютого 2017 16:33

Письменника вночі забрали правоохоронці в відділення міліції, поставили штамп в паспорті і позбавили мобільного телефону

УкраїнськийписьменникСергійЖаданзараззнаходитьсявМінську.До Києвавінвирушитьввечері.Посольствознаходитьсявпостійномуконтактізним.

Про цеповідомилапершийсекретарпосольстваУкраїнивБілорусіМаріяГуцаловефірі
"112 Україна".

Реклама

"Сьогодні вночі, о 2 годині, в мінському готелі "Ювілейний" був затриманий наш український письменник Сергій Жадан, який прибув на запрошення білоруських письменників для участі в поетичному фестивалі, який почав свою роботу вчора. Вночі прийшли представники правоохоронних органів Республіки Білорусь і його забрали в районне відділення міліції. Телефон при цьому у нього забрали, і тому він не мав можливості зв'язатися з посольством України і тільки вранці, коли його відпустили, нам стало відомо про його затримання. Сергію Жадану поставили штамп в паспорті про те, що йому заборонений в'їзд в Республіку Білорусь. І повідомлено було також про те, що протягом трьох діб він повинен покинути територію Білорусі. Посольство зв'язалося з Сергієм Жаданом, ми почули від нього деталі затримання", – повідомила вона.

ТакожГуцалододала,щозаразЖаданперебуваєвМінськуіплануєувечерівиїжджатидо Києва.

Не пропусти!
Вдома у Шеви! Де і коли Італія готується зіграти з Україною в 1/8 фіналу Євро
Італія vs Україна

"ЗаразСергійЖаданперебуваєвМінську,минапостійномуконтактізнимперебуваємо,ввечерівінїдедо Києва.Зі свогобокупосольствоУкраїнивБілорусінадіслалонотувМЗСБілорусідлятого,щоботриматиофіційну відповідьпро причинизатриманнянашогописьменника",-сказалавона.

Якповідомлялося, українськогопоетаСергіяЖаданазатрималивстолиціБілорусіідопитувалипро"тероризм". Українська влада вже відреагуваланазатриманняписьменника.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти