Сайт ЦВК нормально захищений від хакерів – Охендовський

25 жовтня 2014, 16:42

Віра Холмогорова

В Центрвиборчкомі заперечують, що їх зламали

СайтЦентральноївиборчоїкомісіїпрацюєвнормальномурежимі ізахищенийвідспробнезаконногопроникненняхакерів.Про цезаявивголоваЦентрвиборчкомуМихайлоОхендовський,відкриваючизасіданнявсуботу,25 жовтня,передаєкореспондент"Сегодня.ua"

Реклама

"СьогоднідеякимиЗМІ булапоширенаінформаціящодо, нібито,зломуофіційногосайтуЦВКта отриманнядоступу доінформресурсівЦВКнепередбаченимзакономспособом.Всі ціповідомлення не відповідаютьдійсності.ВсіінформресурсиЦВКфункціонуютьвнормальномурежимі ізахищенінатому рівні,якийсвідчитьпро неможливістьдоступудо нихспецслужброзвинутихкраїн світу",-упевненийвін.

"НіякоїзагрозидляінформресурсівЦВКнаданим моментне існує",-підкресливОхендовський.

"Спробиотриматинесканкціонірованнийдоступдействіельноробилися,аленавсі такіспробибуласооствестующаяреакціяяк з бокупрацівниківсекретаріатуЦВК,такі з бокуспівробітниківСБУта держслужбиспецзв'язкутатехничнойзахистутехнічноїінформації",-запевнивглаваЦВК.

В тренді
Порошенка викрили в скуповуванні антикваріату через офшори. У його партії все спростували

За йогословами,інформсистемаЦВКотрималавідповіднуатестаціюзахисту,ініякатретяособане зможенезаконнимспособомотриматидо неїдоступ."Неіснує жоднихзагрозбезпекицієї системи",-резюмувавглаваЦВК.

Реклама

Нагадаємо,виборизапланованіназавтра,26 жовтня.Сьогодніденьтиші,колибудь-якаагітаціязаборонена.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти