Савченко розповіла, що думає про Тимошенко

11 червня 2016 21:31

Нардеп упевнена, що лідер "Батьківщини" готова йти за Україну до кінця

Лідер"Батьківщини"ЮліяТимошенковжеблизько17роківведеборотьбузаУкраїну,хочімаламожливістьвідійтивідполітики.Про цевінтерв'ю "Радіо Свободе" заявиланароднийдепутатзцієїполітсилиНадіяСавченко.

Реклама

"Юлія Володимирівна має свій погляд на саму Україну. Але я вам скажу, що протягом, здається, 17 років вона йде (за Україну – ред.). Тобто, це вже просто людська риса. Вона не звертає з цього шляху. Можливо, у нас будуть розбігатися погляди, якою ми хочемо бачити Україну. Ясна річ, що все – доброю, сильною і щасливою. У якихось випадках демократичною, звичайно. Але я вам поясню, що людина, яка цього вже не хотіла би, тобто чи людина йде заради влади, коли відчуває, що може залишитись, або для якихось особистих амбіцій, щоб бути популярною, або для України. У Юлії Володимирівни, можливо, є щось потроху від усього, але все-таки вона дійсно йде. І я так з нею говорю. Поки що я бачу, що не зійшла з цього шляху. Хоча, в принципі, у неї, напевно, могли бути часи, коли були гроші, можна було залишити це. Вона була бізнесменом, так можна було жити непогано, не будучи при владі, не витримуючи цього всього тиску, тому що я так по собі бачу, що це тиск просто колосальний. Не можу зрозуміти, звідки і чому", – сказала Савченко.

Нагадаємо,щоколиСавченкоповернуласявУкраїнуздворічногоросійськогополону,вонавідмовиласябратибукет,якийїйнамагаласявручитиТимошенко.

В тренді
Хабар – один мільйон, свобода – п'ять. Заступник голови Харківської облради зможе вийти з СІЗО під заставу
Чиновника затримали під час отримання хабара в 1 млн 50 тис - від директора комунального підприємства. Колаж: "Сьогодні"

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти