Савченко: Проблема обміну полонених почне швидше вирішуватися, коли підуть гарячі бої

3 вересня 2016, 08:30

Раніше депутат заявила, що в переговорах повинні бути зацікавлені дві сторони

ОбмінполоненимиміжУкраїноюінезаконнимизбройнимиформуванняминаДонбасівідновитьсятоді,колипочнутьсягарячібої.Таку думкувефірі"Вечірньогопрайму" на "112 Україна" висловиланароднийдепутатНадіяСавченко.

Реклама

Заїїсловами,длявирішення цього питання,зньогопотрібнозбити"політичнийпил"."Якне страшноговорити,цяпроблемапочнешвидшевирішуватисятоді,колипідутьгарячібоїізновупочнутьбратиполонених.Колизіб'єтьсяполітичнийпилзобміну,тодіпо-гарячомупідутьзновуобміни.Якщоцетількимитнисьзновунаверхдляполітичнихбонусів,такцеітриватиме.Подолатицедужеважко",-вважаєНадіяСавченко.

Відзначимо,такожСавченкозаявила,щовпереговорахзтакзваними"ЛДНР"повиннібутизацікавленіобидвісторони.

В тренді
США хочуть бачити Україну в НАТО, але є умова

РанішеСавченконеодноразовопублічновиступалазаведеннядіалогузпредставникаминезаконних"республік"щодообмінуукраїнськихполоненихнабойовиків,щовикликалодоситьнеоднозначнуреакціювсуспільстві.Так,наприклад,щеодинполітичнийв'язеньКремляГеннадійАфанасьєвзаявив,що"попросивбизаваритидверісобівкамеру",замістьтого,щоббутиобмінянимнабойовиків.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти