Савченко визнають винною і дадуть великий термін – адвокат

25 липня 2015, 09:56

Фейгін впевнений, що врятувати льотчицю може тільки міжнародний тиск на РФ

АдвокатМарк Фейгін, який захищаєнародного депутата,українськульотчицюНадіюСавченко заявив, щоукраїнкузасудятьі дадутьїйвеликий термінза гратамив Росії.

Реклама

"Дивлюся,напередодні судунадСавченкоКремльзапустивстару, добрезнайому,пропагандистськумашинку:не суду наспоганий, аадвокатипогані.Попереджаювсіх(особливоукраїнців)віділюзій,яківселяють надіюна те, що "суду всьому розбереться",імовляв,"Савченковиправдають", – зазначивФейгін.

"Савченкозасудять,дадутьвеликий термін.Іобвинувальнийвирок у ційполітичній справіне є результатомзмагальногопроцесу",- зазначивФейгін.

На його думку,врятуватиСавченковдасться тількипід міжнароднимполітичним тиском."Ніякогоіншого способутут немає",- зазначив адвокат.

Як повідомлялося,перед виїздомз МосквиНадіянаписалазаповітнаім'яматеріі сестри, оскількине знала, чи залишиться вживихпісля переїздувРостовську область.

Реклама

Пізнішеадвокатиукраїнськоїльотчицісказали, що не знають, куди самевідвезлиїх росіянипідзахисну.Захистукраїнськоїльотчиціінародного депутатаНадіїСавченконе вірить уповідомлення російськихправоохоронних органів, що вонавсуботу, 25 липнябуде доставлена вСІЗОнатериторії Ростовської області.

В тренді
Чи буде сьогодні засідання РНБО? Нам відповіли в Офісі президента

Нагадаємо,Савченкобула викраденабойовикаминаДонбасівлітку2014 року,а потім їїперевезлив Росію, дезвинуватилиу причетності до загибеліросійських журналістів.За данимизахисту, вона не моглабути причетною дозагибелі журналістів, оскількипотрапила в полонще до їхсмерті.

26 жовтня 2014на позачергових парламентських виборахСавченкобула обрана народнимдепутатомза списком партії"Батьківщина".Верховна Рададелегувалаїї вПАРЄ.


Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти