"Самопоміч" висунула свої вимоги щодо коаліційної угоди

4 листопада 2014 14:33

Йдеться про створення Української військової організації, якій буде підпорядковано підрозділи територіальної оборони

Партія "Самопоміч" пропонує закріпити в коаліційній угоді необхідність прийняття закону про Українську військову організацію, якій буде підпорядковано підрозділи територіальної оборони.

Реклама

"Уже ми ("Самопоміч"- ред.) внесли необхідність прийняття цього закону в нашу пропозицію щодо коаліційної угоди", – сказав командир батальйону "Донбас", кандидат в депутати Верховної Ради від "Самопомочі" Семен Семенченко на прес-конференції у вівторок в Києві.

Він пояснив, що в законопроекті будуть передбачені такі напрями Української військової організації як військово-патріотичне виховання, ревізія кадрового потенціалу, насамперед, у сфері безпеки та оборони, а також забезпечення територіальної оборони.

"Чим займатиметься Українська військова організація? Це, перш за все, підготовка людей, щоб вони змогли в необхідний момент дати кадри для добровольчих батальйонів, для нової армії або які могли б, залишаючись у себе на місцях, допомагати армії в рядах територіальної оборони", – пояснив Семенченко.

Він підкреслив, що можна передбачити виділення зброї на час тренувань, доступ до зброї в умовах загрози, зокрема, в питанні цінової політики на зброю.

Реклама

"Вирішуючи питання зі зброєю, про те, що ми маємо можливість купувати зброю на інших засадах, потрібно говорити про ціну зброї. Необхідно передбачити можливість, щоб вона була доступна за ціною тим людям, які беруть її не для прикраси", – сказав комбат.

Згідно з текстом запропонованого законопроекту, розданому журналістам, територіальні оборонні підрозділи – це об'єднання громадян, які легалізує цей закон і які підпорядковані Українській військовій організації.

Українська військова організація, згідно із законопроектом, це "об'єднання громадян і юридичних осіб з метою забезпечення захисту та з метою відновлення територіальної цілісності України, її духовних, культурних, організаційних, військово-патріотичних і господарських традицій".

Запропонований проект закону визначає правовий статус Української військової організації та всіх об'єднань громадян військового спрямування в Україні.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти