Спроба Саакашвілі в'їхати в Україну: стало відомо, коли політик буде на кордоні

10 вересня 2017 13:01

Фірсов зазначив, що Саакашвілі буде на кордоні з Україною протягом години

Екс-президентГрузії,екс-главаОдеськоїОДАМихайлоСаакашвіліразомзісвоїмсином,віце-президентомЄвропейськогопарламенту,євродепутатомЯцекомСаріуш-Вольським,атакожгрупоюукраїнськихполітиківінароднихдепутатіввиїхавзпольськогоЖешувавсторонупунктупропускучерезукраїнсько-польський кордон"Краковець".

"МіхеїлСаакашвілі.НевеликевключеннязЖешува.Виїзднакордон",-написавусвоїй сторінцівFacebookколишнійукраїнськийпарламентарійЄгорФірсов
.

Реклама

РазомзСаакашвілідоукраїнсько-польського кордонуїдекерівникфракціїпартії"Батьківщина"у ВерховнійРадіУкраїниЮліяТимошенкоіряднардепівзїїфракції.

ТакожвавтобусізнаходятьсяпозафракційнінардепиДмитроДобродомовтаВікторЧумак,лідерпартії"Справедливість"ВалентинНаливайченко.
Крімтого,Фірсовдодав,щоСаакашвілібуденакордонізУкраїноюпротягомгодини.

Нагадаємо, в кінці липня Міхеїла Саакашвілі позбавили українського громадянства черезнаданнянедостовірноїінформаціївзаявінаотриманнягромадянства.

Не пропусти!
Україна виходить на безжальну Італію: всі розклади для команди Шеви в 1/8 фіналу
На збірну України чекають непрості випробування
СамколишнійглаваОдеськоїОДАзаперечуєбудь-якіпорушенняіпообіцявоскаржитирішенняпро позбавленняйогоукраїнськогопаспорта.

На початку вересня Україна отримала від Грузії запит на арешт і видачу Саакашвілі. УГрузіїекс-президентуцієїкраїнизагрожуєдо11роківв'язниціза чотирма кримінальними справами.Йогопідозрюютьвпричетностідо вбивства,рейдерства тарозтрати державнихкоштів. Усвоючергугрузинськийекс-президентвважаєкримінальнісправисфабрикованимизметоюорганізаціїполітичнихпереслідувань.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти