З обранням Трампа остаточно завершився колишній світ XX століття – Штайнмаєр

22 січня 2017, 07:19

Міністр закордонних справ Німеччини відзначив, що Німеччина буде прагнути до діалогу з новою адміністрацією США і постарається пояснити їй свої позиції, цінності та інтереси

ЗобраннямДональдаТрампапрезидентомСША"остаточнозавершивсяколишнійсвітXXстоліття",написавміністрзакордонних справНімеччиниФранк-ВальтерШтайнмаєрвколонцінасайтівидання Bild, – передає "Гордон".

Вінзазначив,щоНімеччинабудепрагнутидо діалогуз новоюадміністрацієюСШАіпостараєтьсяпояснитиїйсвоїпозиції,цінностітаінтереси.ЗасловамиШтайнмаєра,країнаповиннапідготуватисядонеспокійнихчасів,якібудуть"повнінепередбачуваністьіневизначеностей".

Міністрвисловив упевненість,щоНімеччиназнайдевВашингтоні "уважнихслухачів",якізнають,щонавітьвеликікраїнипотребуютьхорошихдрузівісоюзників.

Реклама

Ранішеповідомлялося,що ШтайнмаєрвідповівнажорсткийвипадТрампана адресу НАТО.

Нагадаємо,Трампбувобранийпрезидентомнавиборах 8 листопада2016 року.20січня вінофіційновступив на посаду.

КанцлерНімеччиниАнгелаМеркельзакликала21груднядо пошукукомпромісуз новоюадміністрацієюСША.Воназаявила,щотрансатлантичнівідносинивнаступнікількароківбудутьне менш важливі,ніжвминулому.

В тренді
"Росію чекають серйозні наслідки": низка країн ПАРЄ виступила з жорсткою заявою

Всі подробиці в спецтемі Інавгурація Трампа

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти