Керівництво вишів України змусять здати е-декларації

17 листопада 2016, 09:48

У список потрапляють ректори, проректори, декани, завідувачі кафедрами

Починаючи з 1 січня 2017 року, розшириться коло суб'єктів е-декларування. У той числі в список потрапить руководоство вишів. Про це повідомило Національне агентство з попередження корупції (НАПК).

Реклама

"Друга хвиля охопить більше коло суб'єктів електронного декларування. Зараз вичерпний перелік міститься в Законі України "Про запобігання корупції", – повідомив заступник голови Назка Руслан Радецький.

Відповідно до закону, під другу хвилю е-декларування потраплять особи, які вже заповнювали електронні декларації за 2015 рік, тобто всі без винятку чиновники, а також прирівняні до них посадові особи та юридичні особи публічного права.

Тому ректори університетів (проректори, декани, завідувачі кафедрами), керівники інших державних освітніх і наукових установ з 1 січня 2017 року зобов'язані будуть оприлюднювати свої електронні декларації, так як вони входять до переліку осіб, які прирівнюються до держслужбовців.

В тренді
Never again, а не 9 травня. Зеленський вшанував жертв Другої світової війни

deklaraciyi_osoby51

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти