Розенко пояснив, чому Порошенка немає на церемонії вшанування пам'яті Героїв Крут

28 січня 2018 13:28

Заплановані на понеділок, 29 січня, державні заходи будуть вже за участю президента України

Президент України Петро Порошенко через несприятливі погодні умови і оголошене штормове попередження не зміг прибути на церемонію вшанування пам'яті Героїв Крут до меморіалу Героїв Крут в Борзнянський район Чернігівська область, повідомив віце-прем'єр України Павло Розенко.

"У сьогодні в наших заходах повинен був брати участь президент України Петро Порошенко, але через несприятливі погодні умови та через штурмове попередження, яке сьогодні оголошено і в Києві і тут, йому не дали дозвіл на приземлення в Чернігівській області", -сказав Розенко в полудень неділі біля меморіалу Героїв Крут, відкриваючи церемонію вшанування пам'яті.

За словами віце-прем'єра, була ідея щодо пересадки на автотранспорт і прибуття до меморіалу на автомобілі, але "президент України вважає неприйнятним, щоб тут вся громадськість, яка зібралася, чекала його дві години, тому сьогоднішні заходи ми проводимо тут всі разом".

При цьому Розенко підкреслив, що заплановані на понеділок, 29 січня, державні заходи будуть вже за участю президента України.

"Тому щирі вибачення президента України Петра Порошенка за неможливість через погодні умов взяти участь в сьогоднішніх заходах", – додав віце-прем'єр-міністр України.

29 січня
в Україні відзначається День пам'яті Героїв Круткиївськихстудентів,учасниківбоюзбільшовицькою армієюрівно100років тому.

Реклама

Інформаціяпро події29січня1918року поблизуселищаКрутиЧернігівськоїобластізалишаєтьсядокінцянез'ясованою.Зокрема,мовайдепро кількістьстудентів,гімназистівікурсантів,якихза різними данимибуловід300до600осіб.Цімолоділюдивступиливнерівнийбійзбагатотисячноюармієюбільшовиківнапідступах до Києва.Даніпро кількістьнаступаючоїарміїтакожрізняться.За різнимиданими,більшовицькевійськоналічуваловід3до6 тисяч осіб.

Відзначимотакож,внаціональнийпрокатвцьомуроцівиходить фільм українського виробництва "Крути 1918", презентаціяякоговжевідбуласявКиєві25 січня.РежисерстрічкиОлексійШапарєврозповів,що робота надфільмомпочаласящена початкуосеніминулогороку.Зацей часпровеликінозйомкирізноїскладності-відвикористанняспец-іпіротехнічнихефектівдоучастітваринікаскадерів.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти