Російський посол пояснив, чому Москва не заплатить за збитий на Донбасі Boeing

27 травня 2018, 11:13

Дипломат різко відповів на звинувачення Австралії в катастрофі літака в небі над Донбасом

ПосолРосіївАвстраліїГригорійЛогвиноврозкритикувавзвинувачення Нідерландів і Австралії в катастрофі літака, який виконував рейс MH17 іне визнаєдоказиМіжнародноїслідчоїгрупипричетностідо цьогоросійськихвійськових.

Зтакою заявоюсьогодні,27 травня,виступивросійськийдипломат,передаєТАСС.

"Австралійська влада в особі прем'єр-міністра Малколма Тернбулла і міністра закордонних справ Джулі Бішоп безапеляційно підтримали більш ніж спірні висновки Спільної слідчої групи (ССД). Більш того, зажадали, щоб Росія стала на "покаяння" і узгодила "суму компенсації" жертвам катастрофи рейса МН17. Своє ставлення до якості роботи ССД ми вже неодноразово висловлювали. Вся наша аргументація багаторазово доводилася до відома світової громадськості", - сказав він.

Логвиновобуривсяпредставленимслідчою групоювідео з доказами причетності Росії до трагедії MH17. Зайогословами,всіаргументислідчоїсторонизаснованінібитонаінформаціїзсоцмереж.

"Не дивлячись ні на що, всі наші пропозиції про спільну серйозної, солідної, професійної роботи відкидаються з порога. У наявності знайомий почерк, грубий, алгоритм. Організовуються брудні провокації, заздалегідь визначається винна сторона. Так зване розслідування ведеться майже виключно на основі інформації соцмереж і деяких міжнародних НУО, які давно заплямували себе фальшивками, примітивними підтасуваннями", - зазначив посол.

Російський дипломат підкреслив, що Росія не погодитися з доказами проти неї.

"Як би там не було, Росія готова і надалі надавати розслідування сприяння, щоб була встановлена істина про загибель рейсу МН17, а реальні винуватці події понесли справедливе покарання. Але пора позбутися ілюзії, що з нами нібито можна розмовляти прокурорським тоном і розраховувати, що ми покірно приймемо ці бездоказові звинувачення", – додав Логвинов
.
Реклама

УНідерландах24травня відбуласяпрес-конференціяза участюпредставниківМіжнародноїслідчоїгрупи(JIT).Так,главацентральногодепартаментукримінальнихрозслідуваньнаціональноїполіціїНідерландівУілбертПаулсензаявив,щоуслідчихз'явилисявідбиткипальцівросійськихвійськовослужбовціводнієїзбригадРосіїнатійракетівід"Бука",яказбиламалайзійськийBoeing.

Також розслідування встановило, що "Бук", з якого стріляли, належав російській 53-й зенітній ракетній бригаді ППО, що базуєтьсявКурську.Паулсентакожзазначив,щоврозпорядженніслідчоїгрупиєзнімки,які підтверджуютьпересуванняцьогозенітно-ракетногокомплексузтериторіїРосії.

В тренді
У Раді їдальню закрили на карантин: "слугам" організують доставлення обідів

Яквідомо,літакBoeing777авіакомпаніїMalaysia Airlines,що виконуваврейсзАмстердамавКуала-Лумпур,розбився17липня2014 року вДонецькійобластіпіслятого,яквінбувзбитийімовірноракетою"земля-повітря".Всі298 осіб,що знаходилисянаборту,загинули.

Вкінцігрудня минулогорокубританськарозвідкабезпосередньозаявила,щосаме Росія відповідальна за катастрофу Boeing, оскільки влітку2014самеросійськівійськовідоставилинаДонбасЗРК"Бук",зякогобувзбитийлітак.
Такожекспертно-журналістськагрупаBellingcat вважає, що немає сумнівів – літак МН17 збив російський "Бук". Групарозслідувачівзазначає,щовідмінні рисиназнімку,якийвякостідоказівбувпредставленийОб'єднаноїслідчою групоюдокази,збігаютьсязтим,щовиднонаправомуборту"Бука332",якийбуввиявленийвРосіїщезачотиритижнідотрагедіїзлітаком.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти