Російські бізнесмени і Путін в Давосі: експерт пояснив, навіщо це організаторам

19 грудня 2018, 22:05

Людмила Грубник

Участь господаря Кремля ще більше привернула б увагу громадськості до форуму

УчастьросійськихделегатівуВсесвітньомуекономічномуфорумі(ВЕФ),якийпройдевДавосіз22по 25 січня, – непоганийспосібпривернути увагугромадськостідо цього заходу.

Реклама

Про цевкоментарісайту"Сегодня"розповівполітологВіталійБала.Зайогословами,такерішенняприйняли організаторифоруму.

"Цеприватнаініціатива.Такезапрошеннямає на метіпривернути увагудофоруму,цедужедобремотивуєвсіхпро цеговоритиієхорошимтехнологічнимходом.Навітьякщовонине будуть присутні,алейтимутьрозмовипро їх запрошення,цедужедобредляорганізаторів",-вважаєБала.

УчастьпрезидентаРФВолодимираПутінавфоруміщебільшепривернулабувагугромадськостідофоруму.Особливопіслятого,яксталовідомопро участьвньомупрезидентаСШАДональдаТрампа.Алепокипро це нейдеться.Аленавітьякщобамериканськийіросійськийлідерприсутнінафорумі,про їхню зустріч,швидше за все,не йшлосяб.

"Трамппублічноговорив,щовін небудезнимзустрічатися,поки небудутьзвільненіукраїнськіморяки.ЯкщодомоментузустрічівДавосіукраїнськихморяківзвільнять,товонимоглибзустрітися.Аленавітьвтакомувипадкувонималопро щомоглибдомовитисячерезнастрої, що панують середамериканськогоістеблішменту",-доповнюєексперт.

Раніше повідомлялося, що через шантажз бокуРосіїорганізаториВсесвітньогоекономічногофорумувДавосівсе-такизапросилитрьохросійських олігархів, незважаючинасанкціїСША,пишеFinancial Times.

За данимивидання,Росіяпригрозилабойкотомфорумучерез відмову запроситиспіввласникакомпанії"Русал"ОлегаДерипаску,власникагрупи"Ренова"ВіктораВексельбергаіглавуВТБАндрія Костіна.

Реклама

Відзначається,щоМоскванатиснуланаорганізаторівчерезшвейцарський уряд.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти