Росія зацікавлена в консультаціях з США по Україні – МЗС РФ

28 червня 2018, 22:04

Андрій Руденко заявив, що недавні контакти в рамках "нормандської четвірки вселяють обережний оптимізм"

РосійськастороназацікавленавпродовженніконсультаційзСШАщодо ситуаціївУкраїні.Про цезаявивдиректор2-годепартаментукраїнСНДМЗСРФАндрійРуденконаспеціальнійсесіїЩорічноїконференціїОБСЄ з оглядупроблемвобластібезпеки.

"Росіязробилачимало,а,можливо,навітьбільше,ніжбудь-хто інший,длясприянняврегулюваннюкризинаУкраїні.СвоюпосередницькуфункціюРосіябачитьвсприянністоронамконфлікту-Києву,ДонецькуіЛуганську-впошукукомпроміснихрозв'язок,що дозволяютьгарантуватижиттєздатневрегулюваннянадовгостроковуперспективу.Миготовіпідтриматибудь-які домовленостісторін,якібудутьдосягнутіврамкахїхпрямогодіалогу",-сказавдипломат.

Руденковідзначивтакож,щонедавніконтактиврамках"нормандськоїчетвірки"(Росія,Україна,Франція,ФРН)-нарівніміністрівзакордонних справізовнішньополітичнихпомічників-"вселяютьобережнийоптимізм".

"ЗацікавленівпродовженніконсультаційзСШАпоУкраїнічерезокремийканалзв'язку",-підкресливвін.

Реклама

Також повідомлялося, що Лавров обговорив Україну з послом ЄС в Росії.

В свою чергу, спікер Верховної Ради Андрій Парубій в рамках візиту до США зустрівсязіспеціальнимпредставникомДержавногодепартаментуСШАпоУкраїніКуртомВолкером.

"На зустрічі зі спецпредставником Держдепартаменту США Куртом Волкером обговорили ситуацію з безпекою в Україні. А також питання залучення американського бізнесу до модернізації української ГТС, адже це питання не тільки енергетики, але і питання безпеки", -написав Парубій.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти