Росія за тиждень зазнала чотирьох нищівних поразок

15 вересня 2018, 08:23

Іноземні суди боляче вдарили по амбіціях Путіна і встали на сторону України

Захід потужно "дав під дих" Москві, утихомиривши її амбіції в трьох судах, а добив путінський режим продовженням санкцій.

Як зазначив в Twitter міністр закордонних справ України Павло Клімкін, росіяни місяцями проводили форсований тиск для того, щоб збити обмежувальні заходи проти них, однак їх судові трюки отримали належну відсіч.

"Коротко про підсумки останніх днів: Суд ЄС не зняв санкції з російських банків і нафтогазових компаній за агресію проти України; шведський суд став на сторону "Нафтогазу" в справі (з "Газпромом"- ред.) На 2,6 млрд дол .; Рада ЄС продовжила індивідуальні санкції проти Росії. Всі говорять про нашу перемогу в Апеляційному суді Лондона. І правильно кажуть. Але головне, що тепер лондонський суд зможе по суті розглядати російський тиск і російську агресію проти України. А в його неупередженості, думаю, ніхто не сумнівається", – написав Клімкін
.

Реклама

1536935694.2171

3вересняпосли28країнЄвросоюзуузгодилипродовженнянапіврокуіндивідуальнихсанкційпротиРосії.Авже 13вересня РадаЄС схвалилаце рішення.Європейськісанкціїстосуються155фізичнихосібта44організаційіприпускаютьзаморожування активівіобмеженнявпересуванні.

Також 13 вересня Європейський суд в Люксембурзі відмовив російським банкам і компаніям в знятті санкцій,підякі,середіншого,потрапили"Сбербанк",ВТБ,"Зовнішекономбанк",атакожкомпанії"Роснефть","Газпромнефть","Алмаз-Антей".

В тренді
Міністра економіки Петрашко відправлено у відставку
Ігор Петрашко. Фото: facebook.com/mineconomdev
В тренді
Рада звільнила міністра інфраструктури Криклія
Владислав Криклій. Фото: facebook.com/vladkryklii
В тренді
Обшук у будинку Кличка: силовики знайшли контрабандного пального на 100 млн
Силовики провели у будинку Віталія Кличка спільну операцію

Також в той день шведський суд став на сторону Українипостягненнюборгуз"Газпрому".АпеляційнийсудвШвеціїскасуваврішенняпризупинитипримусовестягненняз"Газпрому"на користьУкраїни2,6 млрддоларів.Минулерішеннясудуозначало,щодії"Нафтогазу"за процедуроюпримусовогостягненнязазначеноїсумиз"Газпрому"булитимчасовоприпинені.

Реклама

14 вересня британський суд виніс рішення в спорі України і Росії по "боргу Януковича". АпеляційнийсудАнгліївідправивнановий розглядрішенняза позовомпростягненнязУкраїнина користьРосіїзаборгованостіза євробондамина3 млрддоларів.Такимчином,судзадовольнивапеляціюУкраїни.Високому судуЛондонадоведетьсяповернутисядорозглядуборгової суперечкиміжКиєвоміМосквоюврамкахкласичногосудочинства.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти