Росія в ООН спростувала свою участь в українських подіях

14 квітня 2014, 08:13

Чуркін запевнив, що "руки Москви" на сході України не існує

Росія на засіданні Ради безпеки ООН відкинула звинувачення в причетності до подій на південному сході України. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ООН.

Реклама

Так, постійний представник Росії при ООН Віталій Чуркін заявив, що на південному сході України "склалася дуже небезпечна ситуація, подальшої ескалації якої необхідно запобігти негайно".

Зіславшись на рішення Ради національної безпеки України про початок широкомасштабної антитерористичної операції, він звинуватив владу України в тому, що вони відступили від початкових обіцянок проявити стриманість і "знайти мирний шлях виходу з ситуації з урахуванням думки різних верств і груп населення України".

"Міжнародне співтовариство має вимагати від ставлеників Майдану, які захопили владу в Києві, негайно припинити війну з власним народом і виконати всі свої зобов'язання за угодою від 21 лютого", – заявив російський посол.

Він назвав "небилицями" спроби знайти у подіях на південному сході країни "руку Москви" і заяви про те, що дії протестуючих мешканців координують "полчища агентів", засланих Росією.

В тренді
Чай з Гітлером пив не Бандера, а Молотов – націоналіст Іллєнко
Реклама

"На південному сході України народ глибоко стривожений за своє майбутнє і не хоч , щоб хтось, а тим більше оскаженілі націонал-радикали, нав'язував йому свою волю", – сказав Чуркін.

Він поклав відповідальність за врегулювання ситуації на західні країни, заявивши, що "саме від Заходу зараз залежить можливість уникнути громадянської війни на Україні".

Постійний представник Росії закликав "західних спонсорів майданщиків змусити їх відмежуватися від неонацистів та інших екстремістів, припинити застосування збройних сил проти українського народу і негайно почати справжній національний діалог з рівноправною участю усіх регіонів в інтересах якнайшвидшого проведення радикальної конституційної реформи".

Всі подробиці в спецтемі Протистояння на сході України

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти