Росія вже не прагне затягнути Україну в Євразійський Союз – Клімкін

14 вересня 2014, 11:41

Пріоритети змінились

Росіяне хочеговорити про проблеми,яківиникнутьвЄС іУкраїнивід створенняЄвразійськогоСоюзу.Разом зтим вонавжене прагнезатягнутиУкраїнувцейСоюз.Про цевефіріПершогоНаціональногосказавміністр закордоннихсправУкраїниПавлоКлімкін, передає кореспондент УНН .

Реклама

неодноразовопіднімавпитання про те,аякі проблемидляУкраїнита ЄвропейськогоСоюзувід створенняЄвразійськогоСоюзу.Росіянасправді нехоче про цеговорити.Апроблеми є.І миповинні говоритияким чиноммає бути налагодженаспівпрацянацьому просторі: єЄС,є ми,якійдемовЄС... і єРосія зМитнимСоюзоміЄвразійськимСоюзом",-сказаввін.

Якзазначивміністр раніше,привладі ВіктораЯнуковича,вРосіїбуло бажаннязатягнутиУкраїнувЄвразійськийСоюз,поки що про цене йдеться.

ЄвразійськийСоюз-геополітичнийпроектреставраціїімперськоїгегемоніїРосії(післярозпадуСРСР,через такі етапи: створенняСНД,Союзу Білорусіта Росії,МитногоСоюзу,ЄврАзЕС,ЄЕП), заснованийВолодимиромПутіним.

В тренді
Зустріч у "нормандському" форматі може пройти на Донбасі на передовій

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти