Росія знову "відзначилася" на переговорах: Геращенко розповіла про хамську витівку

27 грудня 2018, 16:09

На росіян під час переговорів "магічним чином" впливають вимоги України щодо звільнення моряків – їм не сидиться на місці

Під час сьогоднішніх переговорів Тристоронньої контактної групи в режимі відеоконференції представники Росії вийшли із залу, де велася скайп-трансляція, після вимог української сторони зі звільнення захоплених моряків. Про це написала в Facebook представник України в гуманітарній підгрупі ТКГ, віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко.

"Українська сторона поставила перед представником РФ питання негайного звільнення полонених моряків і захоплених росіянами кораблів. Відповідь була традиційно хамською: в цей момент росіяни встали і вийшли із залу, де велася скайп-конференція. Українська сторона вже поінформувала партнерів по "нормандському формату" про неприпустиму поведінку російських представників, які буквально біжать від обговорення будь-яких питань, пов'язаних з провокацією на Азові", – написала вона
.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Реклама

Геращенкозазначила,щотакожукраїнськасторонаставилапитанняпропроведення 29груднявідеоконференціїгуманітарноїпідгрупидляобговоренняпитаннязвільненнязаручниківіполітв'язнів

"Українська сторона заявила, що готова обговорювати кожне прізвище в кожному списку, щоб зблизити позиції і вийти на компромісний варіант. Ми готові до кроків у форматі 1-1, 2-2, будь-яких форм і форматів, аби розморозити питання звільнення. Ми наполягаємо, що всі сторони, якщо є на те політична воля, можуть здійснити велике звільнення до Різдва, до 7 січня 2019 року. Ми готові зробити це 5 січня і запропонували формули. Росіяни заблокували і цю пропозицію, категорично відмовившись від скайп-конференції з питань звільнення заручників. Їм плювати на своїх російських громадян в українських в'язницях", - підкреслила політик.

1545919449.1829

В тренді
Росія перекине на кордон з Україною 110 тисяч "багнетів" – розвідка

Відзначимо,щотака поведінкаросіянвже ненонсенс.4 грудня начерговомураундіпереговорівуМінську Марчук "змусив"Гризловавийтиз залу. ПредставникУкраїнивТКГвиступивіз заявоюпоросійськійагресіївАзовськомуморііКерченськійпротоці,чогоне витримавросійськийдипломат.Українськасторонатакожзробилачергову пропозиціюРосіїпополонениміполітв'язняміотрималаочікувану відповідь.

Реклама

Яксьогодніповідомлялося,під часвідеопереговорівбокуТристоронньоїконтактноїгрупидомовилисяпро нове перемир'я на Донбасі. ЯкповідомивМарчук,новийрежимприпиненнявогню,такзване"новорічнеперемир'я",вступитьвсилуз00:0129 грудня.

Всі подробиці в спецтемі Обмін полоненими

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти