Росія розгледіла позитив у санкціях Заходу

21 жовтня 2014, 11:41

Обмежувальні заходи нададуть нового імпульсу російським вченим і дослідникам, вважають в МВС і МНС РФ

Санкції, введені проти Росії низкою країн, нададуть нового імпульсу російським вченим і дослідникам. Про це повідомив глава МВС Росії Володимир Колокольцев на відкритті Міжнародної виставки засобів забезпечення безпеки держави "Інтерполітех-2014".

Реклама

"Санкції, як штучні обмеження, не вплинуть на обмін технологіями, а тільки додадуть новий імпульс конструкторським пошукам наших вчених і дослідників. Тим більше, що вже багато років вони створюють унікальні інноваційні проекти, засоби і системи безпеки, яким немає аналогів в світі", – сказав Колокольцев.

Міністр також додав, що сьогоднішня виставка проходить в умовах непростої зовнішньополітичної обстановки, яка ускладнює міждержавне взаємодія в сфері технологічного забезпечення боротьби зі злочинністю.

"Розглядаю таку політику ряду країн як вкрай неперспективну для цілей колективної безпеки", – сказав Колокольцев, зазначивши, що протидія злочинному світу повинно бути вище інтересів окремих груп впливу.

Санкції, введені проти Росії, дають шанс зробити технологічний прорив в області оснащення МНС новими засобами. Про це повідомив глава МНС РФ Володимир Пучков.

В тренді
Крим не наш і Facebook вам не слуга – головні скандали СЬОГОДНІ
Реклама

"З урахуванням санкцій, введених проти Росії рядом держав, у нас є унікальний шанс зробити технологічний прорив і впровадити передові технології в органах управління та силах", – зазначив він.

Пучков також висловив упевненість в тому, що виставка допоможе вченим з різних країн обмінятися досвідом та сприятиме новому розвитку технологій в Росії.

Нагадаємо, що ряд західних країн ввів санкції проти Росії через ситуацію в Україні.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти