Росія зазнає поразки на виборах в Україні: Пайфер назвав три причини

23 жовтня 2018, 14:03

На час передвиборчої кампанії Росія не послабить військову агресію на Донбасі, обстріли триватимуть, вважає американський дипломат

Україна готова до втручання Росії в президентські і парламентські вибори, аМосквасвоєю агресієюзробилатак,щополітикамабопартіямвУкраїніпублічно невигіднобутипроросійськими.ТомуРосіючекаєфіасковспробахпривестисвоїхкандидатівдовлади.Таку думкувисловиввінтерв'юLB.uaекс-посолСШАСтівенПайфер.

Реклама

Порйогословами,наперіодпередвиборноїкампанії,аждопарламентськихвиборів(осінь2019року)Росіяпродовжитьпідтримувати"тліючий"конфліктнаДонбасі.Москвабудевкладативеликікошти,щобвплинутинарезультативиборів,активнозастосовуватимутькібератаки,сіятимуть пропагандучерезросійськіЗМІтасоцмережі,вважаєдипломат.

"На мою думку, ви будете спостерігати досить значні зусилля, спрямовані на здійснення впливу на вибори в Україні. І звичайно, росіяни зацікавлені бачити проросійського президента за результатами голосування. Однак, я припускаю, що зусилля росіян зіткнуться з досить серйозними викликами", - сказав Пайфер.

Три причини, чому Кремль зазнає краху своїх планів в Україні

  • По-перше,Українаготуєтьсядо спробРосії,спрямованихнавтручанняу вибори.Ічасто,демонстраціясвітутого,щоросіянироблять,взначнійміріпослаблюєефектвідїхдій;

  • Реклама

    По-друге,у зв'язкузконфліктом,якийРосіяспровокувалавУкраїнііякийвжейдеп'ятийрік,жоденкандидатвпрезидентиіжодна великапартіявРаді непобажаютьначепитинасебепромосковськийярлик;

    В тренді
    На війну зможуть відправити і без мобілізації: Зеленський підписав закон
  • ітретяпроблема-цеелекторальнакартаприхильниківРосії.ІнтересиінезаконнаокупаціяіанексіяРосієюКриму,атакожокупаціяросійськимиіросійськимимаріонетковимисиламичастиниДонецькоїіЛуганськоїобластейозначають,щозначначастинавиборців,якімоглибсхилятисядо того,щобпідтримуватипроросійськіпартіївРаді,абокандидатів,не можеголосувати.Томуцетежбудематисвій вплив.

Екс-посолСШАвважає,щоросійськевтручанняможеспровокуватипевнийхаоспід часукраїнськихпрезидентськихіпарламентськихвиборів,алеМосквівсеоднонічого"не світить".

"Сумніваюся, що в наступному році ви станете свідками успіху зусиль росіян, спрямованих на визначення результатів виборів українського президента або приведення в парламент великого блоку, які почали б міняти політику України стосовно Росії і якимось чином змирилися з проросійським ярликом. Думаю, це виклики, з якими росіяни не впораються", – підкреслив Пайфер.

ВУкраїнівжедавноговорятьпро планиКремлянавиборахвУкраїнізметоюпривести"своїх"кандидатівдовлади.Якрозповідавкоординаторгрупи"Інформаційнийопір",народнийдепутатДмитроТимчук, президент РФ Володимир Путін навіть затвердив стратегію по Україні зприціломнапарламентськівибори.ВУкраїнііснуєдоситьпроросійськихполітиків,протеКремльне зацікавленийвоб'єднанніїхусіхвєдинуполітичнусилу.

Нещодавно в СБУ розповіли про плани Путіна організувати "керований хаос" в Україні. ЗаступникголовиСБУВікторКононенкопояснив,щоКремльпідеподвох напрямах-розпалюванняміжконфесійноїворожнечіінатиснутинаукраїнськувладу"рукамиукраїнців".Україну можутьзахлеснутиакціїпротесту,якщоне перешкодитиросійськимспецслужбам.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти