Росія зазнає поразки на виборах в Україні: Пайфер назвав три причини

На час передвиборчої кампанії Росія не послабить військову агресію на Донбасі, обстріли триватимуть, вважає американський дипломат

Україна готова до втручання Росії в президентські і парламентські вибори, аМосквасвоєю агресієюзробилатак,щополітикамабопартіямвУкраїніпублічно невигіднобутипроросійськими.ТомуРосіючекаєфіасковспробахпривестисвоїхкандидатівдовлади.Таку думкувисловиввінтерв'юLB.uaекс-посолСШАСтівенПайфер.

Порйогословами,наперіодпередвиборноїкампанії,аждопарламентськихвиборів(осінь2019року)Росіяпродовжитьпідтримувати"тліючий"конфліктнаДонбасі.Москвабудевкладативеликікошти,щобвплинутинарезультативиборів,активнозастосовуватимутькібератаки,сіятимуть пропагандучерезросійськіЗМІтасоцмережі,вважаєдипломат.

Реклама

"На мою думку, ви будете спостерігати досить значні зусилля, спрямовані на здійснення впливу на вибори в Україні. І звичайно, росіяни зацікавлені бачити проросійського президента за результатами голосування. Однак, я припускаю, що зусилля росіян зіткнуться з досить серйозними викликами", - сказав Пайфер.

Три причини, чому Кремль зазнає краху своїх планів в Україні

  • По-перше,Українаготуєтьсядо спробРосії,спрямованихнавтручанняу вибори.Ічасто,демонстраціясвітутого,щоросіянироблять,взначнійміріпослаблюєефектвідїхдій;

  • Реклама

    По-друге,у зв'язкузконфліктом,якийРосіяспровокувалавУкраїнііякийвжейдеп'ятийрік,жоденкандидатвпрезидентиіжодна великапартіявРаді непобажаютьначепитинасебепромосковськийярлик;

  • ітретяпроблема-цеелекторальнакартаприхильниківРосії.ІнтересиінезаконнаокупаціяіанексіяРосієюКриму,атакожокупаціяросійськимиіросійськимимаріонетковимисиламичастиниДонецькоїіЛуганськоїобластейозначають,щозначначастинавиборців,якімоглибсхилятисядо того,щобпідтримуватипроросійськіпартіївРаді,абокандидатів,не можеголосувати.Томуцетежбудематисвій вплив.

Екс-посолСШАвважає,щоросійськевтручанняможеспровокуватипевнийхаоспід часукраїнськихпрезидентськихіпарламентськихвиборів,алеМосквівсеоднонічого"не світить".

"Сумніваюся, що в наступному році ви станете свідками успіху зусиль росіян, спрямованих на визначення результатів виборів українського президента або приведення в парламент великого блоку, які почали б міняти політику України стосовно Росії і якимось чином змирилися з проросійським ярликом. Думаю, це виклики, з якими росіяни не впораються", – підкреслив Пайфер.

Реклама

ВУкраїнівжедавноговорятьпро планиКремлянавиборахвУкраїнізметоюпривести"своїх"кандидатівдовлади.Якрозповідавкоординаторгрупи"Інформаційнийопір",народнийдепутатДмитроТимчук, президент РФ Володимир Путін навіть затвердив стратегію по Україні зприціломнапарламентськівибори.ВУкраїнііснуєдоситьпроросійськихполітиків,протеКремльне зацікавленийвоб'єднанніїхусіхвєдинуполітичнусилу.

Нещодавно в СБУ розповіли про плани Путіна організувати "керований хаос" в Україні. ЗаступникголовиСБУВікторКононенкопояснив,щоКремльпідеподвох напрямах-розпалюванняміжконфесійноїворожнечіінатиснутинаукраїнськувладу"рукамиукраїнців".Україну можутьзахлеснутиакціїпротесту,якщоне перешкодитиросійськимспецслужбам.

Реклама
Найважливіші та найцікавіші новини завжди під рукою
“Сьогодні” в Telegram Пiдпишись на RSS-канал
влада
Реклама
У тренді: влада
Всі новини
Останні новини
Показати ще
Пряма трансляція
Опитування
Влада
Візит Зеленського до Байдена у Вашингтон
Докладніше
Комаровський в темі
Який тест на COVID-19 надійніший
Думка Комаровського
Читати статтю
АКТУАЛОЧКА
Збираєшся на пікнік?
Де краще купувати продукти
Хочу дізнатись
Кейт Вінслет для LA Times
Гороскоп
Твій гороскоп на сьогодні
Читати гороскоп
Спецпроект
Календар лайфхаків на літо
Серпень
Лайфхаки за календарем
Для батьків
Аптечка малюка у відпустці і дома
Зібрати
Сприятливі та небезпечні дні у серпні
Місячний календар на серпень
Що треба робити

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти