Росія розуміє тільки сильну відповідь: грузинський політик розповіла про слабкість Заходу

22 квітня 2018, 06:32

Росія випробовує єдність Заходу і намагається грати на слабкостях

Росіярозумієтількиполітикудужесильнихвідповідей,томувважаєрішенняБухарестськогосаміту2008рокуслабкістюЗаходу.

Про цезаступник секретаряРадинацбезпекиіоборониГрузіїТеонаАкубардіярозповілавінтерв'юсайту"Сегодня
".

"В целях сдерживания Грузии от вступления в НАТО (и это не я сказала, это говорят высокопоставленные российские чиновники, Путин говорил, что Россия хочет очертить красные линии) вторглась в 2008 году в Грузию. Конечно, (Западом – Авт.) были сделаны ошибки и многие ученые и эксперты на это указывают. Но сегодня все по-другому", – отметила она.

Реклама

Засловамиполітика,якщов 2008році військовевторгненнявГрузіюЗахід неоцінивналежнимчином,післяанексіїКримув2014-муЗахідоб'єднанийнавколозагрозиросійськогоревізіонізму.ПодіївСиріїівВеликобританії(зотруєннямСкрипалятайогодочки-Авт.),відповідінацез бокуЗаходу-всецедоводитьросійськузагрозуінеобхідністьєдностіЗаходу.

"Россия испытывает единство Запада и пытается играть на слабостях Запада в целом, Европы, Грузии и Украины. Это гибридная тактика России", – подытожила она.

Яквідомо,рівнодесятьроків томунасумнозвісномуБухарестськомусамітів 2008 році Україна і Грузія не отримали План дій щодо членства (ПДЧ) в НАТО. Багато в чомучерез РосіюрішеннязаблокувалиНімеччинаіФранція.

Більше читайте на сайті "Сегодня": ""У Росіїт немає права вето на вступ України в НАТО": інтерв'ю з заступником секретаря Радбезу Грузії".

Нагадаємо,ПівнічноатлантичнийальянсвизнаєпрагненняКиєвадо набуттяповноцінногочленствавційорганізації,томуУкраїна отримала статус країни-аспіранта НАТО.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти