Росія навмисне атакувала українські кораблі: у СБУ з'явилися нові докази

29 листопада 2018, 14:25

Москва намагається перекласти провину за свою атаку в Керченській протоці на Україну, але тепер на росіян є "компромат"

УСлужбибезпекиУкраїниєдоказинападуросійськихвійськовихнаукраїнськікораблівКерченськійпротоцізвикористаннямзброї.ЗаступникглависпецслужбиОлегФроловзаявив,щоєперехопленняпереговорівпілотівросійськоголітакаСу-30івертольотаКа-52зпунктамиуправління.

"Ціпереговорине залишаютьжодних сумнівів,щоросійськевійськове керівництвоусвідомленовіддавалонаказназастосуваннязброїпротиукраїнськихкораблів",-сказаввін.

ЯкрозповідалиранішевСБУ
, росіяни напалинаукраїнцівдесятьмакораблями,вертольотами і літаками. Успецслужбітакожвказали,щоодинзросійськихштурмовиківвикористовувавпротиукраїнськихкатерівдвібойовінекерованіракети.Врезультатібуло пораненочлениекіпажу.

Реклама

Крім того, також були перехоплені переговориросіянпід часатакинаукраїнські катери. На записікапітанкорабляФедеральноїслужбибезпекиРФ"Дон",що таранивукраїнськийбуксир,перемовляєтьсязйогокомандуваннямвМоскві.

Нагадаємо, 25 листопадаРосіянесподіваноперейшлав"наступ"вКерченськійпротоці,напавшинаукраїнськікорабліМБАК"Бердянськ",РБК"ЯниКапу"іМБАК"Нікополь".КорабельФСБРФспочаткупротаранивукраїнськийбуксир,післяцьогоагресорщевідкриввогонь,врезультатічогопораненняотрималишістьукраїнськихморяків.Такожбуло захопленнякорабліві24члениекіпажівопинилисявполоні.

В тренді
На війну зможуть відправити і без мобілізації: Зеленський підписав закон

РазомзтимукраїнськасторонаініціювалапозачерговезасіданняРадбезуООНпоросійськійагресії,асвітовеспівтовариствовсвоючергурізкозасудилонападросіяннаукраїнськікораблі.МосквавсвоючергузвинувачуєУкраїнувскоєнніпровокації.Читайтедетальніше хроніку подійпо відповідіУкраїнинаагресіюРосії в Азовському морі.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти