Росія може використовувати як провокацію все, що завгодно: політолог розповів про ризики від введення воєнного стану

26 листопада 2018, 13:51

Дмитро Дубенський

Україна при цьому може ставити питання про посилення санкцій проти РФ, вважає Олександр Палій

Наданиймоментскладноспрогнозувати,якбудутьдалірозвиватисяподіїпіслязахоплення Росією трьох українських кораблів в Чорному моріічи призведеоголошенняУкраїнивоєнного станудоескалаціївійськовихдійзРФвукраїнськихморськихакваторіях.

Реклама

Про це в коментарі сайту "Сегодня" розповів політолог Олександр Палій .

"Невідомо,якбудутьрозвиватисяподії,ніхтоцьогоне знає.Воєнний станвводитьсядлязахистуУкраїни,нашихвнутрішніхтериторійіінтересів,аРосіяможевикористовуватиякпровокаціювсе,щозавгодно.Вонафактичнонапаланаукраїнськікораблі,ізаразговорить,щоце-українськапровокація",-сказавексперт, припустивши,щоМосквадійсноможепітидаліназагостренняситуаціїу військовомуплані,абойовідіїможутьперекинутисянасушу.

ЗасловамиПалія,втой жечасУкраїназа допомогоюдипломатіїіінструментіввпливунаміжнародніінституціїповиннаставитипитанняпро посиленнясанкційпротиРосіїзаїїагресіювукраїнськихморськихакваторіях.

Експерттакожпідтвердив,щодіїРФпозахопленнюукраїнськихкораблівтаескалаціїситуаціїнаАзовіможутьздійснюватисяКремлемякфакторвтручаннявукраїнськийпередвиборнийпроцес.

"АлеПутінвжедавним-давновключивсявнашувиборчукампанію",-підсумуваввін.

56_10

Реклама

Дивіться сьогодні випуски телеканалу "Україна": "Агресія Росії в Азовському морі: чим відповість Україна?" о 15:00, 19:00 і 23:00.

Як відомо, 25 листопада російські військові захопили українські катери на Азові.Українські суднавиходилизКерченської протоки.Під часзахопленняросіянамиукраїнськихкораблівпораненняотрималишестероукраїнськихвійськових.

ВходізасіданняРНБОвнічз25на 26листопада булоприйняторішенняпро введеннявоєнного станувУкраїні-через діїРосійськоїФедераціївАзовськомуморі.Воєнний станпропонуєтьсяввестина60днів. Введення воєнного станупідтримавпрезидентУкраїниПетроПорошенко.ГоловаВерховноїРадиАндрійПарубійзаявив,щоскликаєдлярозглядуцьогопитанняпозачерговепленарнезасіданняпарламентуна понеділоко 16:00.

Більше про розвиток подій в Азовському морі читайте на сайті "Сегодня": "Атака Росії на українські кораблі в Азовському морі: хроніка подій онлайн".

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти