Росія готова доставити до Криму ядерну зброю – Єльченко

6 грудня 2018, 10:38

На півострові Росія має можливості для проведення серйозних військових операцій – розміщені кораблі, підводні човни, літаки, ракетні комплекси

Росія збільшилаарміювокупованомуКримуіготуєбазудляядерної зброї. Російськихвійськовихнапівостровісталобільшебільшніжудвічі-цісилиздатнінасерйознівійськовіоперації.Про цесказавнабрифінгувНью-ЙоркупостійнийпредставникУкраїниприООНВолодимирЄльченко.

Реклама

Зайогословами,напівостровікількістьросійськихвійськовихзрослаз12,5тис.військовослужбовцівдоприблизно28тис.,аза деякимиданимиідо31,5тис.Крімцього,зазначивдипломат,тамсталов6-7разівбільшебойовихмашин,артилерійськихсистемібойовихлітаків.

"Росія також істотно посилила і модернізувала свої військові сухопутні, повітряні та військово-морські компоненти. Російські військові в Криму отримали танки і зенітні системи, яких не було там раніше. Більш ніж в два рази збільшилася кількість бойових вертольотів, бойових кораблів і підводних човнів. Ці сили здатні проводити всебічні військові операції в південно-західному стратегічному напрямку, що включає водні та берегові зони, аналогічно в повітряному просторі над Азовським і Чорним морем, а також у віддаленій оперативній зоні в Середземномор'ї", - сказав Єльченко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

ТакожвінзазначивпідготовкуРосієюінфраструктуривКримупідядерну зброю,включаючипереобладнаннясховищрадянськогочасудляядернихбоєголовок.Посолсказав,щоз 2015 рокуГРУРФрегулярнопроводитьінспекціюядернихоб'єктів.Єльченковважає,щоМосквавбудь-якиймоментможедоставлятидо Кримуіншізасоби,якіможутьпереноситиядерну зброю,наприклад,комплекси"Іскандер".

В тренді
Крим не наш і Facebook вам не слуга – головні скандали СЬОГОДНІ

"РосіявжерозмістилавокупованомуКримуперевізники-носіїта іншізасоби,здатнідоставлятиядерну зброю.Середнихросійськийкрейсер"Москва"зракетною системою"Вулкан",трипідводнічовни,одинфрегат,дваневеликихракетнихкатери,обладнанікрилатимиракетами"Калібр",бомбардувальникиСу-24,якіможутьпереноситиядернібомби",-зазначивЄльченко.

Реклама

Як вже розповідав Єльченко, Крим ставновимелементомросійськоїекспансіоністської політики.Українськийдипломатдодав,щоРФвикористовуєКримяквійськовубазудляствореннязагрозивсьому регіону,атакожперекиданнявійськдо Сирії.

Нагадаємо,ранішеуповноваженийпрезидентаУкраїниу справахкримськотатарськогонародуМустафаДжемілєвзаявляв,що Росія завезла до Криму ядерну зброю. Про цейомупідтвердиливМоскві.Вінвідзначав,щоокупантампівострівпотрібенвиключнояк військова базаіросійськекерівництвоне турбуєдолямісцевихжителів.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти