Росія діє проти логіки СОТ, вона придумує міфічні проблеми – Клімкін

18 грудня 2015, 15:43

Міністр зазначив, що імплементація ЗВТ з ЄС стартує 1 січня 2016 року

Дії Російської Федерації суперечать логіці СОТ. Про це журналістам сказав міністр закордонних справ Павло Клімкін після засідання Кабміну.

Реклама

"Росія діє не просто волюнтаристськи, вона діє проти логіки СОТ, оскільки в СОТ спочатку з'являються проблеми, а потім їх вирішують, Росія придумує міфічні проблеми і хоче, щоб ми їх вирішували. Вони хочуть відкинути імплементацію ЗВТ на 10 років, а потім назавжди", – сказав П.Клімкін.

Міністр зазначив, що імплементація ЗВТ з ЄС стартує 1 січня 2016 року.

Раніше радник президента РФ Юрій Ушаков заявив, що на саміт ЄАЕС виноситься "питання, що стосується мінімізації негативних наслідків для країн-членів Євразійського союзу від початку функціонування з 1 січня 2016 року зони вільної торгівлі Україна – Євросоюз".

"Російська сторона запропонує партнерам спільно прийняти захисні заходи", – підкреслив представник Кремля.

В тренді
Росія догралася. США готові збільшити допомогу Україні
Реклама

Ушаков нагадав, що 16 грудня президент РФ вже підписав указ про призупинення дії Договору про зону вільної торгівлі з Україною, і з 1 січня 2016 роки замість режиму ЗВТ відносно українських товарів застосовуватиметься режим найбільшого сприяння.

"Буде викладена наша позиція по переговорах, які проходили по лінії Європейської комісії. Відомо про неуспіх цих переговорів, так і не вдалося вийти на прийнятні для Росії рішення. Весь цей комплекс питань і буде обговорено на засіданні Вищої Євразійської економічної ради", – зазначив помічник президента РФ.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти