Росія дає громадянство всім, хто говорить російською мовою

21 квітня 2014 11:23

Бажаючим отримати російський паспорт потрібно відмовитися від громадянства рідної держави

У Росії набув чинності закон про спрощений порядок отримання громадянства для російськомовних осіб. Відповідний закон підписав президент Росії Володимир Путін.

Реклама

Закон зокрема вводить спрощений порядок прийому до громадянства Російської Федерації іноземних громадян і осіб без громадянства, визнаних носіями російської мови.

"Зазначені особи набувають громадянства Російської Федерації без дотримання вимог, що стосуються терміну проживання на території Російської Федерації, визначення рівня знань ними російської мови та подання посвідки на проживання за умови відмови іноземних громадян від наявного у них громадянства іноземної держави", – йдеться в повідомленні на сайті Кремля. – Відмова від громадянства іноземної держави не потрібна, якщо це передбачено міжнародним договором Російської Федерації або якщо відмова від громадянства іноземної держави неможлива в силу незалежних від особи причин".

Законом передбачено співбесіду з метою встановити рівень володіння мовою.

"Федеральним законом встановлюється порядок визнання іноземного громадянина або особи без громадянства носієм російської мови, що передбачає співбесіду, яка проводиться з ними комісією за визнанням іноземного громадянина або особи без громадянства носієм російської мови", – йдеться в повідомленні.

Не пропусти!
Швеція – Словаччина: онлайн-трансляція матчу Євро-2020
Ісак vs Гамшик, Швеція vs Словаччина
Реклама

Носіями російської мови визнаються особи, які володіють російською мовою і регулярно використовують її в сімейно-побутовій, суспільній, культурній та інших сферах, "якщо ці особи або їх родичі по прямій висхідній лінії постійно проживають або раніше постійно проживали на території Російської Федерації або на території, яка відносилась до Російської імперії чи СРСР, в межах Державного кордону Російської Федерації".

Бажаючим змінити громадянство встановлюються пільгові умови в'їзду в Росію і спрощений порядок отримання посвідки на проживання.

Тим часом, кримчани отримують паспорти, але не отримують зарплати і соцвиплати.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти