Ризик атаки Росії зберігається: Омелян про скасування воєнного стану

26 грудня 2018, 19:07

Безпеку стратегічних об'єктів інфраструктури послаблювати не будуть

Завершення дії воєнного стануне означаєослабленняохоронистратегічнихоб'єктівінфраструктури,оскількизберігаєтьсяризиккібератакаботерактівз бокуРосії.Про цезаявивміністрінфраструктуриВолодимирОмелянпередає "Укрінформ".

Реклама

"Президент оголосив про завершення воєнного стану, ми переходимо в звичний режим роботи, але це не означає, що безпека стратегічних об'єктів інфраструктури буде ослаблена. Це для нас пріоритет, тому що ми розуміємо, що в будь-який момент є ризик кібератак Кремля, або інших загроз, включаючи з фізичними випадками терактів на стратегічних об'єктах. Цього допустити ми не можемо", – сказав Омелян.

Він додав, що під час воєнного стану Міністерство інфраструктури працювало в посиленому режимі. Зокрема, пріоритетність була надана перевезенню військових вантажів. У зв'язку з цим в повному обсязі були виконані завдання, які ставило військове командування.

Раніше президент України Петро Порошенко заявив, що військовий стан в Україні закінчено. За його словами, це рішення прийнято навіть незважаючи на те, що Росія так і не відвела війська від кордону України і там зберігається величезне угруповання.

Нагадаємо, воєнний стан вводився на 30 днів – з 26 листопада до 26 грудня 14:00. Особливий правовий режим ввели в десяти областях, суміжних або з російським кордоном, або з Придністров'ям і азовско-чорноморською акваторією. Як не раз пояснював президент, це пов'язано з великим військом РФ і
загрозою повномасштабноговторгненняРосії в Україну. Зазначалося,щоагресорнаростивзаостанніпарумісяцівугрупованнявійськповсійросійсько-українському кордоні.

В тренді
З'явилося два вакантних місця: ЦВК оголосила ще одні довибори в Раду

Відзначимо,щовзв'язкузособливимрежимомвУкраїну непустилипонад тисячуросіян,військовимпередалибагатовійськовоїтехнікиіозброєнь,анаособливонебезпечніділянкикордонувідправилидодатковісили,резервістівпершоїчергивідправлялинаполігони.Сайт"Сегодня"писав, що відбулосяза30днівособливогорежиму.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти