РФ перестала надавати інформацію про українських поранених, що знаходяться на її території

23 вересня 2014, 01:16

За словами генконсула, раніше російська сторона більш конструктивно до цього ставилася

РосійськасторонапересталанадаватиукраїнськомуконсульствувРостові-на-Донуінформаціюпро українськихвійськовослужбовців, які перебуваютьналікуваннівмедичнихустановахРостовськоїобласті.

Про цезаявивгенконсулУкраїнивРостові-на-ДонуВіталійМоскаленкопід час програми"Свободаслова"нателеканаліICTVувечерівпонеділок.

"До вереснянасінформувалипро військовослужбовців(українськихвійськовослужбовців),якіперебуваливлікарняхРостовськоїобласті...Завдяки цьомувдалосяповернутиблизько30поранених,апочинаючиз вересня,жодної офіційної інформаціїз державнихструктурпро присутністьпораненихукраїнськихвійськовослужбовціввлікувальнихустановахРостовськоїобластівконсульство ненадходило",-сказаввін.

За словамигенконсула,"ранішеросійськасторонабільшконструктивно доцього ставилася,алетеперінформаціягетьє закритою".

У тойжечасМоскаленкозазначив,щоконсульство нераззверталосязатакою інформацієюдо держструктур,оскількидостовірнознає,що українськівійськовослужбовціперебувають у лікувальнихустановахРостовськоїобласті.

Він навівфакт,коли українськийвійськовослужбовець,який перебуваєвгоспіталівРостовськійобластіпідтримував телефоннийзв'язок зпредставникамиконсульства."Але російськасторонацейфактзаперечувалаівідправилайогоназад досепаратистівумістоДонецьк",-розповівМоскаленко.

Дипломаттакожзазначив,щоГенконсульствоУкраїниодним зі своїх завданьсьогоднівважає "розшукпораненихвлікувальнихустановахРостовськоїобласті РосійськоїФедераціїі,можливо,полонених".

Якповідомлялосяраніше, за попереднімиданими,з полонутерористівзвільненіблизько1000українців.Взаручникаху бойовиківщезалишаютьсябільше 2,4тисяч громадянУкраїни.

Реклама

В тренді
З'явилося два вакантних місця: ЦВК оголосила ще одні довибори в Раду

Всі подробиці в спецтемі Нове загострення у війні з Росією

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти