Резолюція ООН проти тортур в Росії: в МЗС пояснили всю важливість документа

23 грудня 2018, 13:21

Ініційований Україною проект резолюції "Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та м.Севастополь, Україна", який було прийнято 23 грудня Генеральною Асамблеєю ООН, підтверджує погіршення становища з правами людини в окупованому Росією Криму та міжнародну підтримку необхідності їх дотримуватися.

Про це йдеться в комюніке міністерства закордонних справ України, опублікованому на його сайті після оголошення результатів голосування в ГА ООН.

"Це рішення є черговим свідченням твердої підтримки міжнародним співтовариством необхідності дотримання прав людини на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та м.Севастополь. Генасамблея констатувала, що ситуація з правами людини на українському півострові стрімко погіршується, а Російська Федерація продовжує, незважаючи на заклики міжнародного співтовариства, грубо порушувати власні зобов'язання країни-окупанта", - йдеться в заяві зовнішньополітичного відомства
.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Реклама

Крімтого,вМЗСпідкреслили,що,підтримавшиукраїнськурезолюцію,делегатизасудилиневиконанняРФположеньпопередніхрезолюційГенасамблеї71/205та72/190,схваленихв 2016та 2017 роківрокахвідповідно,атакожзасудилинезаконніарешти,обшуки,затримання,зникненняіпобиттяактивістів,якітриваютьвокупованомуКрим.

На цьому тлі Україна зажадала негайно припинити чиновницьке свавілля Росії на тимчасово окупованій нею території, забезпечити дотримання міжнародного права і звільнити всіх політв'язнів і військовополонених, включаючи Олега Сенцова, Володимира Балуха і Еміра Усеін Куку.

"Важливо також підкреслити, що резолюція звертається до всіх країн і міжнародних організацій відображати Крим як тимчасово окуповану територію України", – йдеться в комюніке міністерстві.

У міністерстві висловили щиру подяку кожній державі, яка проголосувала за цю резолюцію
.

В тренді
Українська армія одна з найсильніших в Європі: в США похвалили Україну

Нагадаємо, 23 грудняГенеральнаасамблеяООНпроголосувалазарозробленуівнесенунарозглядУкраїноюрезолюцію із засудженнямпорушеньРосієюправлюдинивокупованому Криму.

Такожминаводилиповнийсписоккраїн, делегаціїяких проголосувалипротиукраїнської резолюції.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти