Рейтинг найспокійніших парламентів світу: на якому місці Верховна Рада

1 квітня 2018, 11:54

Українські парламентарії удостоїлися досить високого місця серед інших країн

Незважаючи на періодичні конфлікти в Верховній Раді, українськийпарламентвсежувійшоввдесяткунайбільш спокійнихвсвітіізайнявтамдоситьвисока8місце.

ВідповіднийрейтингбувскладенийбританськимвиданнямWU Newsза участюлондонськогоІнститутусвітовоїполітологіїтаконфліктологіїім.ГенріДжонатанаПіма(Henry J. Pym),передає112.ua.
Повідомляється,щоУкраїнаобігналанаоднупозиціюсусіднюБілорусь.ТакожпоручрозмістилисятакікраїниякКосово(10),Кенія(12),Матобо(13).

АосьвлідерахяквминулідварокизалишаєтьсяНорвегія,а"вспинуїйдихають"депутатипарламентівАвстраліїіСаудівськоїАравії.
НайгіршимжепоказникомвідзначилисяСомалііУганди.В останнійвосениминулогорокудепутати влаштували масове побоїще.
Під часдослідженнявикористовувавсятакзваний"принципПітераГріффіна",згідно з якимсередніданіза кількістюінцидентіввпарламентімножилисянайогоККДіділилисянакількістьдепутатів.
Реклама

Відзначимо,щоу ВерховнійРадітежінодібуваютьсутичкиміждепутатамипід часобговоренняабоприйняттяважливихзаконопроектів,яківикликаютьрозбіжності.НароднийдепутатВікторЧумакпояснив, чому в Раді трапляються бійки. На його думку,найбільшапроблемазконфліктамивпарламенті-ценедотриманнярегламентуголовоюВерховноїРади.

В тренді
Живе як король. Все про резиденції, особняки і яхти Медведчука

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти