Рейтинг Порошенка зростає – експерт

29 грудня 2018, 22:03

Дані соцопитувань показують, що чинний президент проходить до другого туру виборів

До другого турувиборівпрезидентапройдутьПетроПорошенкоіЮліяТимошенко.Про цесвідчатьрезультатидослідженняЦентру"Соціс".

Більшістьздвохтисячопитанихвважаютьлідерамигонкисаменинішньогоглавудержавиіколишньогопрем'єра.Іобидва політики,згідно з опитуванням,маютьмайжерівні шансинаперемогу.Про цесвідчатьіданііншихсоцопитувань.

Політологивідзначають,щорейтингПетраПорошенкапоступовозростаєісприяють цьомузмінивУкраїні
.

"Крім Томосу і автокефалії ще Угода про асоціацію з ЄС вже реально працює. Є безвіз. Багато хто намагався применшити значимість цієї події, говорили, він нікого не цікавить, а тепер з'ясувалося, що 10 млн осіб отримали біометричні паспорти. Це очевидний прогрес у створенні і розвитку української армії, яка тримає оборону по всьому периметру українських кордонів. Це якісь речі, пов'язані з досягненням енергетичної незалежності. Тобто це чіткий курс на вступ до Європейського Союзу і НАТО", – говорить Олег Медведєв політичний консультант.

Реклама

Нагадаємо,Центральнавиборчакомісія оголосилана 31 грудня2018року початоквиборчого процесуз виборівпрезидентакраїни,яківідбудуться 31березня2019 року.

Нагадаємо,що 16 груднячиннийпрезидентУкраїниПетро Порошенко  заявив,щощене готовийвідповістинапитанняпросвою участьвпрезидентськихвиборахв 2019 році

Такожмиповідомлялипро те,щоголоваВерховноїРади  Андрій Парубійпідписавпостанову9342про призначеннядатипроведеннявиборівпрезидентаУкраїни31 березня 2019 року.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти