Реагувати будемо адекватно: Полторак відповів на погрози Росії по Азову

18 листопада 2018, 07:42

Військові готові протистояти не тільки в Азовському морі, яке РФ погрожує перекрити, але і на інших напрямках, зазначив міністр

Україна буде адекватно реагувати на агресію Росії в Азовському морі відповідно до наявних можливостей.

Реклама

Про цезаявивміністроборониСтепанПолторак,передає телеканал"112 Україна".

Зайогословами,військовіготовіпротистоятине тількивАзовськомуморі,якеРФпогрожує перекрити,алеінаіншихнапрямках.

"Погрози ми такі чули неодноразово, і це було пов'язано не тільки з Азовським морем, але і з погрозами дійти до Києва за дві години, з погрозами знищити наші великі міста, в тому числі столицю. Я думаю, що нам треба робити висновки. Ми і я як міністр оборони висновки такі робимо, заходи приймаємо (заходи) і готуємося реагувати, якщо це буде необхідно, відповідно до наших можливостей, з нашими завданнями, з нашою стратегією. Ми будемо адекватно реагувати на загрози, які є не тільки в Азовському морі, але і в Чорному морі, і на інших напрямках

В тренді
Зустріч у "нормандському" форматі може пройти на Донбасі на передовій

Нагадаємо, днямив Росії пригрозили перекрити Азовське море дляукраїнськихсудену відповідьУкраїнізазатримку15судензаїхнезаконнізаходи в портиокупованогоКриму.Російськіполітикивідзначають,щоце питанняможебутиобговоренозсиловимивідомствамидляопрацюваннязаходів у відповідь.

Реклама

В Україні вже відреагували на погрози Росії. УМіністерствіз питаньтимчасовоокупованихтериторійівнутрішньопереміщенихосібвідзначають,щоРосіядійсноможеперекритиАзов,однаквказуютьінапроблемидлясамоїМосквивразітакихдій.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти