Рада всерйоз зайнялася питанням перейменування аеропорту "Бориспіль"

20 травня 2016 17:56

Профільний комітет ВР доручив Мінінфраструктури вивчити таку можливість

Комітет Верховної Ради з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту і туризму розглянув ініціативу, щодо пропозицій діячів культури про перейменування Міжнародного аеропорту "Бориспіль", і дав відповідне доручення Міністерству інфраструктури. Про це повідомляється на сайті парламенту.

Реклама

Під час обговорення ініціативи, що надійшла від генерального директора "Мистецького Арсеналу" Наталії Заболотної (назвати аеропорт іменем Казимира Малевича), глава комітету Артур Палатний зазначив, що такі питання і процедура їх розгляду визначені законом України "Про присвоєння юридичним особам та об'єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій".

Відповідно до вищезазначеного закону, імена фізичних осіб, ювілейні та святкові дати, назви і дати історичних подій присвоюються юридичним особам та об'єктам права власності лише після проведення громадського обговорення та за згодою відповідного трудового колективу.

За результатами обговорення Комітет ухвалив рішення доручити Мінінфраструктури розглянути питання про можливість перейменування або присвоєння імені фізичної особи аеропорту "Бориспіль" і провести відповідно до закону громадське обговорення.

Як зазначив Палатний, не можна розглядати таким вузьким колом і тим більше приймати рішення, оскільки "Бориспіль" є власністю народу України.

Не пропусти!
Росію можуть позбавити Євро-2020: український депутат звернувся до УЄФА
Реклама

Глава комітету ВР підкреслив, що особисто він надзвичайно поважає такого видатного художника як Казимир Малевич, ім'я якого пропонується дати підприємству, проте є дуже багато видатних українців, які мають не менші, а іноді і більші заслуги перед Україною.

Раніше також повідомлялося, що у Раді зареєстрований проект постанови про присвоєння аеропорту "Бориспіль" імені Івана Мазепи.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти