Рада дозволила керівникам Міноборони збирати благодійні пожертви на армію

2 вересня 2014, 16:37

Віра Холмогорова

Попровку підтримали 238 нардепів

ВерховнаРадапідтрималапроектзакону, що дозволяєкерівникамМіністерстваоборонизвертатисяз пропозиціямищодо зборублагодійнихпожертвувань."За"238висловилосянароднихобранців.

Прицьомувході обговореннязаконународнийдепутатОксанаПродан(УДАР)підкреслила,щокрім зборублагодійнихпожертвуваньнеобхідноз'ясувати,кудипішливжевиділенігромадянаминапідтримкуарміїкошти.ВоназапропонувалакомісіїВерховноїРадирозібратисявцьому ідоповістидепутатам.

Поправкивзакон"Проблагодійнудіяльністьтаблагодійніпожертвування"(проект№4514а)були підготовленіУрядомУкраїни.

Як наголошуєтьсявпояснювальнійзаписці,чиннезаконодавствопередбачає, зокрема,щодлязборублагодійнихпожертвз використаннямзасобів електронногозв'язку аботелекомунікаціїнеобхідніофіційні зверненнякерівниківМіністерстваоборонизвідповіднимипропозиціями.

У тойжечасвідповідно до законупро благодійнудіяльність та благодійні організаціїособи, які перебуваютьна державнійчи іншійпублічній службі,не маютьправаздійснюватипублічнийзбіртакихпожертвувань.ЦюнормувКабмінііпропонуютьзмінити.

Реклама

В тренді
"Росію чекають серйозні наслідки": низка країн ПАРЄ виступила з жорсткою заявою

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти