Рада прийняла закон про сервісні послуги і сервісні центри МВС

14 липня 2015, 12:17

Документ формулює чіткий список послуг, які надає Міністерство

Верховна Рада прийняла законопроект №2567 "Про сервісні послуги і сервісні центри Міністерства внутрішніх справ України". Документ у першому читанні підтримав 241 народний депутат.

Реклама

Як зазначила заступник глави МВС Ека Згуладзе, закон, в разі його прийняття в цілому, буде діяти 2 роки.

Як наголошується, необхідність прийняття даного законопроекту викликана нагальною необхідністю поліпшення якості, підвищення оперативності та об'єктивності надання сервісних послуг з оформлення дозволів, посвідчень, свідоцтв, довідок копій, дублікатів документів органами внутрішніх справ, полегшення отримання цих послуг громадянами, запобігання проявам корупції у цій сфері.

Завданнями цього документа є визначення правових засад реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб у сфері надання сервісних послуг МВС.

В тренді
Чи буде сьогодні засідання РНБО? Нам відповіли в Офісі президента

"Прийняття проекту Закону України "Про сервісні послуги і сервісні центри Міністерства внутрішніх справ України" сприятиме впорядкуванню переліку сервісних, у тому числі адміністративних, послуг та визначенню чіткого порядку їх надання через утворені Кабінетом Міністрів України територіальні органи Міністерства внутрішніх справ (Головний центр з надання сервісних послуг і територіальні центри з надання сервісних послуг)", – йдеться в пояснювальній записці до законопроекту.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти