Рада попередньо затвердила новий Трудовий кодекс України

5 листопада 2015, 12:41

Сергій Рюмочкін Сергій Рюмочкін

Закон прийнятий у першому читанні

Верховна Рада прийняла проект нового Трудового кодексу України.

Реклама

Таке рішення в першому читанні підтримали 258 народних депутатів.

На підготовку до другого читання відведено три тижні, замість звичайних двох.

Як повідомлялося, за словами експертів, цей законопроект повинен бути прийнятий у межах лібералізації візового режиму з ЄС. Якщо даний документ пройде критику слуг народу, то в підсумку замінить чинний Кодекс законів про працю, який діє в Україні з 1971 року. Експерти документом в цілому задоволені, але спірні моменти є. До того ж важко буде ввести нововведення за умов сірих зарплат.

ЩО НОВОГО

Реклама

У новому ТК очікується чимало змін. При прийомі на роботу обов'язковим (зараз за згодою) буде укладення письмового трудового договору між роботодавцем і співробітником. Не можна буде відмовляти у працевлаштуванні через віку, сімейного стану, інвалідності, статі, сексуальної орієнтації або судимості. Також буде скасовано випробувальний термін для вагітних. Але працівника зможуть звільнити за розголошення службової таємниці, грубе порушення правил техніки безпеки, недостатню кваліфікацію і навіть за ухилення від медогляду! Для порівняння: зараз начальник може звільнити співробітника за пияцтво, прогули або розкрадання.

В тренді
Всі дізнаються правду – РНБО проведе аудит держземель в Конча-Заспі і Пущі-Водиці
В тренді
Екс-нардеп побив "слугу народу" Соломчука в прямому ефірі: відео
Фото: скріншот
В тренді
Загрожують катастрофічні наслідки: РФ збільшила кількість кібератак на Україну
Ілля Вітюк, фото: СБУ

Буде також детальніше розписано, що таке робочий час. Так, трудовий тиждень не може перевищувати 40 робочих годин, а при шкідливих умовах – 36 годин (зараз так само). Але начальство зможе раз на тиждень збільшувати кількість робочих годин до 44 (зараз допускається при аваріях, необхідності закінчити роботу). Але така понаднормова робота повинна оплачуватися – з письмовою згодою фахівця і при повідомленні профспілки. Крім того, вводиться поняття гнучкого графіка роботи і можливості роботи на дому – тобто відпрацьований час фіксується формально, але важливе виконання роботи якісно і в строк.

Окрема тема – зарплата. Її рівень повинен бути однаковий у жінок і чоловіків, які мають рівним досвідом і обов'язками (зараз не регламентується). Якщо ж люди працюють з 22:00 по 6:00, тариф зростає на 30% (зараз – 20%). Начальству також дозволять офіційно стежити за працівниками за допомогою відеокамер (зараз це в законі не прописано). Але такі техзасоби не можуть бути встановлені там, де вони принижують гідність людини (наприклад, в туалеті).

Що стосується щорічної основної відпустки, то він може бути збільшений з нинішніх 24 до 28 днів. Перерва на обід повинен бути не менше 30 хвилин, але не більше 2 годин. Також узаконено право співробітника на короткі перерви санпризначення (наприклад, туалет).

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти