Путін взяв паузу по Донбасу: експерт назвав три нових сценарії Кремля в Україні

16 вересня 2018, 05:33

На сході України Москві не потрібна ні війна, ні мир, і важливо припинити обговорення кримського питання, вважає експерт

Ліквідацію ватажка т.зв. "ДНР" Олександра Захарченка РосіявикористовуєякпричинудляблокуванняпереговорногопроцесувМінську,щобзробитипаузуДонбасом,переключившисьтимчасомнабільшважливий"фронт"-президентськукампаніювУкраїні.

Реклама

Таку думку висловив "Апострофу" співдиректорпрограмзовнішньоїполітикитаміжнародноїбезпекиЦентруРазумковаМихайлоПашков.

На його думку,відсутністьекс-ватажків"ДНР"і"ЛНР"ЗахарченкатаПлотницькогоне вплиненаподальшийпереговорнийпроцесврамках"нормандськогоформату"імінськоїконтактноїгрупи.ОднакМоскваспробуєвикористати цю ситуаціюзвигодою.

"Безумовно, Росія буде максимально використовувати цю ситуацію навколо "ДНР", щоб блокувати переговорний процес. Абсолютно очевидно, що до парламентських виборів в Україні якихось кардинальних змін і рішень в рамках "нормандського формату" очікувати не варто. Росія, очевидно, взяла паузу. Вона буде використовувати цю ситуацію, з одного боку, з метою компрометації українського керівництва, а з іншого – як формальний привід для блокування переговорів, де на Москву роблять все більший тиск. Але навряд чи вона вийде з переговорного

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Експертчитає,щотепертактикаросійської сторонибудезводитисядотрьох сценаріїв:утриманняситуаціїнаДонбасівформаті"нівійни,ні миру",відмовавідобговореннякримськоїпроблематикиі,найважливіше,Росіяготуватиметьсядочасу"Ч"-українськихпарламентськихіпрезидентських виборів.

В тренді
Війну в Україні відчує кожна країна Європи – головне з інтерв'ю Зеленського
Реклама

"Кремль зосередиться на трьох основних напрямках. Перше – дестабілізація ситуації всередині країни: підтримка і інспірування сепаратистських настроїв в регіонах, розгойдування внутрішньополітичної ситуації. Друге – просування в медіа-просторі України п'ятої колони, проросійських сил. Третє – це дискредитація керівництва України, а також європейського і євроатлантичного курсу країни. Україну чекає дуже складний період, тому потрібно використовувати всі можливості, щоб забезпечити безпеку виборчої кампанії. Було б

Варто зазначити, що в Україні давно знають про плани Кремля на президентські і парламентські вибори.ЗасловамипрезидентаУкраїниПетраПорошенка,розвідкамаєданіпро використанняМосквоюпроросійськихполітсиліполітиків.Вінупевнений,щогоризонтплануванняантиукраїнськихсилдосягаєосені2020 року,колиза результатамивжемісцевихвиборіввокремихобласнихрадах,проектуєтьсястворення"лояльнихдо Москвиполітичнихкоаліцій".

УсвоючергуглаваСБУВасильГрицакупевнений,щоРосіяспробуєвтрутитисявпрезидентськііпарламентськівиборивУкраїніівплинутинаволевиявленняукраїнців.Вінрозповівпрометоди і головну мету Москви.

Всі подробиці в спецтемі Нове загострення у війні з Росією

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти