Путін розповів про зустріч з Трампом "на ногах" і чому зірвалися переговори

2 грудня 2018, 08:55

Повноформатні переговори зірвалися явно не через якісь побоювання Трампа, вважає президент РФ

Президенту РосіїВолодимируПутінувдалосяпоспілкуватисязамериканськимколегоюДональдом ТрампомнасамітіВеликої двадцятки(G20)вБуенос-Айресі.Під часкороткоїзустрічівінвідповівнапитанняпрезидентаСШАпоУкраїнітависловивсвою думкущодо ситуаціївКерченськійпротоці,повідомляєпрес-службаКремля.

Реклама

Під часпрес-конференції,відповідаючинапитанняжурналістів,вінназвавТрампалюдиноюзхарактеромідужедосвідченим,тому повноформатназустрічміжнимизірваласяявно нечерез якісьпобоювання.

"Що стосується зривів попередніх домовленостей, то, перш за все, хотів би сказати, що, по суті, ініціатива спочатку виходила від американської сторони. Потім ми цю зустріч знесли в Парижі, не бажаючи руйнувати запланований графік роботи в рамках заходів, пов'язаних зі сторіччям закінчення першої світової війни, щоб не створювати проблем для господарів – і так дуже багато було гостей, 90 гостей було, глав урядів і держав. Перенесли на Буенос-Айрес. Ви бачили, на жаль, зіткнулися з цією провокацією (російські кораблі атакували українців – ред.) в Чорному морі. Судячи з усього, з цих міркувань американська сторона вважала за доцільне цю зустріч не проводити", - сказав Путін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

ГосподарКремляпідтвердив,щонаполяхсамітуміжниміТрампомвідбуласякоротказустріч"наногах",під часякоїкороткообговорилиазовськукризу.

"Ми, що називається, "на ногах"- там всі один з одним спілкуються, – ми теж поспілкувалися з президентом Трампом. У двох словах я відповів на його питання, пов'язані з цим інцидентом в Чорному морі. У нього своя позиція з цих питань і проблем, у мене – своя. Ми залишилися при своїй думці, але, у всякому разі, я його поінформував про наше бачення цього інциденту. Шкода, що нам не вдається провести повноформатну зустріч, оскільки, вважаю, вона давно назріла. ... Сподіваюся, що ця зустріч все-таки відбудеться тоді, коли американська сторона буде до цього готова", - підсумував російський президент.

В тренді
Тепер вже офіційно. Зеленський підписав закон, який прирівняв е-паспорт до паперового
Реклама

ЯкрозповідавнапередодніамериканськийдержсекретарМайкПомпео, президент США висунувумовудлязустрічіз Путіним. Засловамидипломата,ТрампзустрінетьсязПутінимтількипіслятого,якРосіязвільнитьполоненихвКерченськійпротоцівійськовихукраїнськихморяків.

Відзначимо,щопрезидентРФпід чассамітуобговорювала українськепитаннязіншимисвітовимилідерами,втомучислізканцлеромНімеччиниАнгелоюМеркель,президентомФранціїЕммануелемМакроном,прем'єр-міністромКанадиДжастіномТрюдо.Всівонизакликалиросійськоголідерадо звільненняукраїнськихморяків,захопленихвКерченськійпротоці.

В той же час сам Путін відмовивсяобговорюватипитанняобмінузахопленихукраїнських моряків. ГлаваРосіїтакожзаявивпро те,щоМосква"підепошляхулібералізації"перебуванняукраїнськихгромадяннатериторіїкраїни.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти