Путін продовжує діяти: Порошенко просить Захід ввести санкції проти РФ

5 грудня 2018, 14:50

Прийшов час переходити від розмов до реальних дій з приборкання агресора

Президент Петро Порошенко закликав демократичний світ ввести проти Росії санкції за агресію щодо України в Керченській протоці і Азовському морі. Він зазначив, що поки Захід тільки робить заяви, Кремль – діє. Про це він сказав в інтерв'ю міжнародній інформаційній агенції Bloomberg, передає прес-служба глави держави.

За його словами, прийшов час переходити від розмов до реальних дій з приборкання агресора.

"Заяви США, G7, Європейського Союзу, інших союзників і дуже сильні слова – це потужна підтримка України. Але, незважаючи на ці потужні заяви західних партнерів, Путін продовжує діяти. І в цій ситуації ми повинні мати більш тісну координацію і також діяти. Діяти – не означає оголошувати війну. Точно ні. Ми – мирна країна і я – людина миру. Ми просто хочемо захистити наш суверенітет і територіальну цілісність і незалежність. Але діяти – значить введення нових санкцій проти Росії, пакет санкцій за Азов", - сказав Порошенко
.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Реклама

Крім того, президент черговий раззакликав НАТО ввести кораблі в Чорне мореі,можливо,навітьвАзовське.Вінпояснив,чомунеобхіднотермінововживати жорстких заходівпротиРосії.

"ЦебулобдужедобреімирозраховуємонацеізапрошуємокорабліНАТОдлятого,щобзабезпечитистабільність.Томущоценовийвидвійни-гібриднавійна,якавключаєвсебекібератакиназахіднідемократії,кампаніїподезінформації,спробиатакнарізнікраїнипід часвиборів,ембаргоукраїнськихтоварів,припиненняпоставокприродногогазуі,головне-використаннязбройнихсилпротисувереннихінезалежнихдержав,включаючиУкраїну",-підкресливглавадержави.

Відзначимо,днямигенсекНАТОЙенсСтолтенбергнапроханняпрокоментуватизакликиКиєвадоальянсунаправитикораблівАзовськеморе,пояснив,щосоюзникиза останній часітаквжепосилилисвою присутністьврайоніЧорногоморя."НАТОвженаростиласвою присутністьвЧорномуморі:наприклад,корабліНАТОпроводиливморізначнобільшедніввцьомуроціівпопередньому".

В тренді
#NoCivilWar in Ukraine. Коментар Мендель викликав бурю суперечок в соцмережах

Нагадаємо, 25 листопадаРосіянесподіваноперейшлав"наступ"наАзові,напавшинаукраїнськікорабліМБАК"Бердянськ",РБК"ЯниКапу"іМБАК"Нікополь".КорабельФСБРФспочаткупротаранивукраїнськийбуксир,післяцьогоагресорщевідкриввогонь,врезультатічогопораненняотрималишістьукраїнськихморяків.Такожбуло захопленнякораблів-24 члениекіпажівопинилися в заручниках.

Реклама

Натакідіїросіянбурхливовідреагувалосвітовеспівтовариство.Демократичнийсвітводинголосзасудив нападиросійськихвійськовихнаукраїнськікораблі,виступаєзвимогамизвільнитиморяківітехніку.В той же час Україна готуєнову відповідьРосії"азовськими санкціями". ГенеральнийпрокурорЮрійЛуценкозаявив,щосиловикизібралиінформаціювчотиритомипроросійськікомпанії.ГенпрокурорпропонуєзаморозитиактивиросійськогобізнесудодеокупаціюзахопленихтериторійУкраїни.

В свою чергу спікер ВерховноїРадиАндрійПарубійзвернувсядовіце-президента СШАзпроханнямввестисанкціїпротиРФ.Вінпославсянаамериканськийзакон,вякомуєположенняпро покаранняМосквизаагресіюпротиУкраїни.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти